Nicorette ústní sprej 150 dávek 13.2 ml

Nicorette ústní sprej 150 dávek 13.2 ml

Léčivý přípravek Nicorette Spray Vám pomůže ukončit kouření, když chcete přestat kouřit. Jedná se o způsob léčby nazývané nikotinová náhradní léčba (NRT).

439 Kč
Cena za 10 ml: 332,58 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 99 ks tohoto produktu. Jestliže potřebujete nakoupit více kusů, kontaktujte nás prosím na b2b@pilulka.cz.
V košíku máte 0 ks za Zdarma
 • Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR
 • Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků
 • 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst

Benefity produktu

Tip na dárek Tip na dárek
4.87
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
5
(14)
4
3
(1)
2
1
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
Účinnost
100 %
Má výhodné balení
100 %
Komfort při užívání
100 %
4.87
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
5
(14)
4
3
(1)
2
1
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
Účinnost
100 %
Má výhodné balení
100 %
Komfort při užívání
100 %

Recenze a zkušenosti s výrobkem Nicorette ústní sprej 150 dávek 13.2 ml

Natália D.
Ověřený zákazník
6 Recenzí
2 Hodnocení
48 Objednávek

I když jsem mu ze začátku nevěřila, skutečně pomohl

Natália D. doporučuje Ověřený zákazník

Sprej mi doporučil kamarád, který stejně jako já, dlouho kouřil. Zakoupila jsem jej a čekala zda to mému tělu bude stačit a vyhovovat až se budu pokoušet přestat kouřit.

Rychlý nástup účinku po stříknutí

Je malý, takže je pořád po ruce

V akci se vyplatí koupit dvojbalení

Po polknutí může v krku dráždit

Bez akce není nejlevnější

Lze si na něm vypěstovat závislost

Užitečné (0) Neužitečné (0)
Michal Š.
Ověřený zákazník
276 Recenzí
5 Hodnocení
359 Objednávek
26 Bodů

Nicorette ústní sprej - nejlepší suplement nikotinu co jsem vyzkoušel

Michal Š. doporučuje Ověřený zákazník

Jedná se o léčivý přípravek napomáhající v odvykací léčbě od kouření. Tato forma spreje je, za mne, velmi účinná a rychlá, a ulevuje od abstinenčních příznaků během několika vteřin. Aplikace je diskrétní a velmi pohodlná.

Rychlý účinek

Výrazný účinek

Pohodlné a diskrétní užívání

Cena

Užitečné (0) Neužitečné (0)

Přestaňte kouřit jednou provždy!

Nicorette, kuřák, kouření

Nicorette ústní sprej

Sprej Nicorette® obsahuje nikotin a pomůže vám tak zvládnout abstinenční příznaky během celého dne, kdykoli se u vás objeví nutkavá touha zapálit si. Patří do skupiny produktů, které jsou také známé pod názvem náhradní nikotinová terapie.

Nicorette, kuřák, kouření

Rychlá úleva od chuti na cigaretu

Nicorette, kuřák, kouření

Účinkuje již do 30 sekund

Nicorette, kuřák, kouření

Sprej má příjemnou příchuť máty

Nicorette, kuřák, kouření

Bez cukru

Účinek je rychlý – orální sprej Nicorette® vám pomůže zahnat chuť na cigaretu již za 30 vteřin při užití dvou dávek. Díky svým rozměrům se ideálně vejde do tašky nebo kabelky, takže ho můžete mít stále u sebe, ať vás překvapí chuť na cigaretu kdekoli – doma, v kanceláři, venku nebo na setkání s přáteli.

Nicorette® Spray 1 mg/dávka, orální roztoková aerodisperze vám pomůže aktivně bojovat proti sedmi abstinenčním příznakům spojeným s odvykáním: chuť na cigaretu, úzkost, podráždění, špatná nálada, neklid, slabá koncentrace a zvýšená chuť k jídlu.1

Nicorette, kuřák, kouření
Nicorette® Chcete se zbavit chuti na cigaretu?

Hlavní výhody:

 • Rychlá úleva od chuti na cigaretu
 • Účinkuje již do 30 sekund, při užití 2 dávek
 • Kapesní velikost
 • Neobsahuje cukr
 • 1 balení = 150 dávek
Nicorette, kuřák, kouření
Nicorette, kuřák, kouření

Odvykejte si od kouření pomocí náhradní nikotinové terapie

Co je náhradní nikotinová terapie a jak funguje?

Náhradní nikotinová terapie funguje tak, že uvolňuje terapeutický nikotin do krevního oběhu v mnohem nižších dávkách než v cigaretě – a to bez škodlivých chemikálií tabákového kouře, které mohou být zdraví škodlivé. Tímto způsobem vám pomáhá zmírnit chuť na cigaretu. Náhradní nikotinová terapie ti poskytne nižší a kontrolovanější dávky nikotinu. Dávka se časem pomalu snižuje, dokud se nikotinu nebudeš moci vzdát úplně. Ukončení však bude stále vyžadovat tvou vůli a úsilí.2

Pro koho je tento produkt k odvykání kouření vhodný?

Nicorette® Spray 1 mg/dávka, orální roztoková aerodisperze je určen právě pro vás, pokud:

 • Máte minimálně 18 let
 • Potřebujete rychle zahnat chuť na cigaretu
 • Hledáte produkt na odvykání kouření, který můžete použít v případě potřeby kdykoli a kdekoli
 • Je mátová příchuť pro tebe ta pravá
nicorette spray

Jak přestat kouřit s přípravkem Nicorette® Spray 1 mg/dávka?

Pokud nevíte, jak na to, pomůže vám následující schéma. Vždy je však důrazně doporučeno nejprve si nastudovat příbalovou informaci.

1. krok: 1.–6. týden

Použijte sprej Nicorette® hned, když vás přepadne chuť na cigaretu. Nejprve vstříkněte sprej jednou a pokud chuť na cigaretu za několik minut neustoupí, vstříkněte i druhou dávku. Většinou je doporučeno aplikovat 1–2 dávky každých 30 minut až 1 hodinu. Zkuste si během 1. kroku zapisovat, kolik dávek denně si průměrně aplikujete. První týden odvykání bývá ten nejtěžší, pokud však vydržíte, máte až 9× vyšší šanci přestat kouřit jednou provždy.3

2. krok: 7.–9. týden

V průběhu 7. až 9. týdne začněte snižovat počet dávek (vstřiků) za den. Do konce 9. týdne je vhodné užívat jen polovinu počtu dávek za den v porovnání s 1. krokem. Pokud jste si podle rady v 1. kroku zapisovali počet dávek, které užíváte, na konci 9. týdne je třeba dostat se na polovinu tohoto počtu.

3. krok 10.–12. týden

Je to tady – úspěšně se blížíte k životu bez cigaret! Nyní pokračujte ve snižování počtu dávek tak, abyste ve 12. týdnu odvykání užívali maximálně 4 dávky za den. Když se vám podaří snížit počet dávek na 2–4 za den, přestaňte orální sprej používat úplně. Blahopřejeme, podařilo se vám to – konečně se můžete pořádně nadechnout!

Nicorette spray
nicorette spray
nicorette spray

Složení

Jedna dávka (vstřik) dodává 1 mg nikotinu v 0,07 ml roztoku. 1 ml roztoku obsahuje 13,6 mg nikotinu.

Seznam pomocných látek:

Propylenglykol (E1520), bezvodý ethanol, trometamol, poloxamer 407, glycerol (E422), hydrogenuhličitan sodný, levomentol, mentolová příchuť, chladivá příchuť, sukralóza, acesulfam, draselná sůl, chlor voda.

Vyzkoušejte kombinovanou terapii Nicorette®!

Pokud máte pocit, že potřebujete v odvykání kouření více podpořit, vyzkoušejte kombinovanou terapii Nicorette®, která během 12 týdnů odvykání zdvojnásobí vaši šanci přestat kouřit jednou provždy v porovnání s tím, pokud se snažíte odvyknout si od kouření jen s jedním.4

Kombinovaná terapie Nicorette® je určena všem, kteří odvykají od kouření a kteří během dne stejně občas pociťují nezvladatelnou chuť na cigaretu.

Jak na to?

Kontrolujte chuť na cigaretu 16 hodin pomocí náplasti, při náhlé a nezvladatelné touze použijte žvýkací gumu Nicorette Gum® 2 mg nebo Nicorette® orální sprej.

Nezapomeňte si vždy vybrat náplast podle stupně své nikotinové závislosti a fáze odvykání, ve které se právě nacházíte.

nicorette kombinovaná terapie

Výzva prvního týdne s Nicorette®

Zvažujete, že přestanete kouřit? Neváhejte a pojďte do toho hned teď! Přestat kouřit je jedna z nejlepších věcí, kterou můžete pro své zdraví udělat. Víme, že vydržet nekouřit stojí mnoho sil a silnou vůli. Proto vždy, když to nejvíc potřebujete, stojí Nicorette® u vás. Vyberte si z široké škály možností k odvykání tu, která vám bude vyhovovat nejvíc. Víte, že pokud vydržíte nekouřit první týden, bude vaše šance přestat navždy až 9× vyšší?5

Zapojte se i ty do naší výzvy a přestaňte kouřit jednou provždy. Protože kdy jindy, když ne teď? Odvykej s Nicorette®!

Nicorette
Nicorette® CZ Přijměte výzvu!

Ještě stále váháte, jestli máš přestat kouřit?

Pokud vás ani naše výzva 1. týdne nepřesvědčila skoncovat s kouřením jednou provždy, máme pro vás několik dalších důvodů, proč začít s odvykáním pomocí Nicorette® právě teď!

Zdravotní přínosy

To, že kouření škodí zdraví, už dávno víte. S každou další cigaretou vdechujete až 4 000 různých chemických látek, z nichž mnohé jsou jedy a karcinogeny. Kouření může způsobit zdravotní problémy nejen tobě, ale i tvým blízkým. Pasivní kouření může totiž zapříčinit vznik stejných onemocnění, jakými trpí kuřáci. Především děti, které žijí v zakouřených prostorách, jsou mnohem náchylnější ke vzniku onemocnění dýchacích cest, alergie, astmatu, zánětu středního ucha a dalších onemocnění.6

Naše tělo je neuvěřitelný stroj a dokáže se vyrovnat téměř s čímkoli. Jen pár dní od skoncování s kouřením se vám už začne zlepšovat chuť a čich a bude se vám lépe dýchat. Díky tomu se konečně budete moci naplno věnovat aktivitám, které milujete. Věděli jste, že po roce nekouření klesá riziko srdečního infarktu až na polovinu? Kvůli tomu přece stojí za to přestat kouřit!7

Finanční přínosy

Ano, náhradní nikotinová terapie něco stojí, ale je dražší než kouření? To je víc než nepravděpodobné!

Spousta lidí si ani neuvědomuje, kolik jejich kuřácký zlozvyk skutečně stojí. Zkuste si vypočítat, jaká je vaše aktuální spotřeba cigaret za jeden měsíc. A co za rok? Když si tuto částku spočítáte, možná vám vyrazí dech. Balení některých výrobků Nicorette® může být sice dražší než krabička cigaret, z dlouhodobého hlediska za ně ale zaplatíte výrazně méně, než byste zaplatili za cigarety. Náhradní nikotinová terapie Nicorette® je navržena tak, aby vám pomohla definitivně skoncovat s nikotinem, takže náklady s ní spojené jsou jen jednorázové.

linka

Hughes JR, Gust SW, Skoog K, Keenan RM, Fenwick JW. Symptoms of tobacco withdrawal. A replication and extension. Arch Gen Psychiatry. 1991 Jan;48(1):52–9. doi: 10.1001/archpsyc­.1991.01810250054­007. PMID: 1984762. (cravings, anxiety, poor concentration, increased appetite, irritability and restlessness). Fagerström KO, Schneider NG, Lunell E. Effectiveness of nicotine patch and nicotine gum as individual versus combined treatments for tobacco withdrawal symptoms. Psychopharmacology (Berl). 1993;111(3):271–7. doi: 10.1007/BF02244941. PMID: 7870963. (cravings, poor concentration, increased appetite, irritabilty) DSM-5 criteria (anxiety, poor concentration, increased appetite, irritability, low mood, restlessness)

https://www.stop-koureni.cz/…tinova-lecba

Tonnesen P et al. Higher dosage nicotine patches increase one year smoking cessation rates : results from the European CEASE trial. Eur Respir J 1999; 13: 238–246 Shiffman S. Effect of nicotine lozenges on affective smoking withdrawal symptoms : secondary analysis of a randomised double-blind placebo-controlled trial. Clinical Therapeutics 2008; 30(8): 1461–1475 Nicotine Addiction in Britain. A report of the Tobacco Advisory Group of the Royal College of Physicians. 2000

NICORETTE® Combination therapy provides 2 x greater odds of quitting vs monotherapy at 12 weeks. Kornitzer M, et al. Combined used of nicotine patch and gum in smoking cessation: a placebo-controlled clinical trial. Prev Med 1995; 24:41–47.

Tonnesen P et al. Higher dosage nicotine patches increase one year smoking cessation rates : results from the European CEASE trial. Eur Respir J 1999; 13: 238–246 Shiffman S. Effect of nicotine lozenges on affective smoking withdrawal symptoms : secondary analysis of a randomised double-blind placebo-controlled trial. Clinical Therapeutics 2008; 30(8): 1461–1475 Nicotine Addiction in Britain. A report of the Tobacco Advisory Group of the Royal College of Physicians. 2000

https://www.bezcigaret.cz/…i-o-odvykani

https://www.bezcigaret.cz/…i-o-odvykani

Vyzkoušejte také další výrobky značky Nicorette, které jsou v kategoriích Hlava a psychika, Léky a Odvykání kouření. Výrobek zrecenzovalo 13 zákazníků a 100 % z nich by ho doporučilo. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Odvykání kouření.

EAN: 3574660707540
Značka: Nicorette
SUKL kód: 0188194
ATC: N07BA01
Farmakoterapeutická skupina: Léčiva k terapii závislosti na nikotinu, nikotin
Velikost balení: 13.2 ml
Cesta podání: Do dutiny ústní
Forma: Sprej
Pro: Pro dospělé
Originální název: Nicorette spray 1mg/dávka orm.spr.1x13.2ml/150mg
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení

Doporučujeme vám tyto podobné produkty

4.87
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
5
(14)
4
3
(1)
2
1
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
Účinnost
100 %
Má výhodné balení
100 %
Komfort při užívání
100 %

Recenze a zkušenosti s výrobkem Nicorette ústní sprej 150 dávek 13.2 ml

Natália D.
Ověřený zákazník
6 Recenzí
2 Hodnocení
48 Objednávek

I když jsem mu ze začátku nevěřila, skutečně pomohl

Natália D. doporučuje Ověřený zákazník

Sprej mi doporučil kamarád, který stejně jako já, dlouho kouřil. Zakoupila jsem jej a čekala zda to mému tělu bude stačit a vyhovovat až se budu pokoušet přestat kouřit.

Rychlý nástup účinku po stříknutí

Je malý, takže je pořád po ruce

V akci se vyplatí koupit dvojbalení

Po polknutí může v krku dráždit

Bez akce není nejlevnější

Lze si na něm vypěstovat závislost

Užitečné (0) Neužitečné (0)
Michal Š.
Ověřený zákazník
276 Recenzí
5 Hodnocení
359 Objednávek
26 Bodů

Nicorette ústní sprej - nejlepší suplement nikotinu co jsem vyzkoušel

Michal Š. doporučuje Ověřený zákazník

Jedná se o léčivý přípravek napomáhající v odvykací léčbě od kouření. Tato forma spreje je, za mne, velmi účinná a rychlá, a ulevuje od abstinenčních příznaků během několika vteřin. Aplikace je diskrétní a velmi pohodlná.

Rychlý účinek

Výrazný účinek

Pohodlné a diskrétní užívání

Cena

Užitečné (0) Neužitečné (0)

Hodnocení produktu

{{ comment.name }}
Ověřený nákup
Heureka recenze
Neověřená recenze
{{ comment.updatedAt }}
Varianta {{ comment.productSellingName }}
Varianta {{ comment.productSellingName }}
Zákazník doporučuje Zákazník doporučuje
Zákazník nedoporučuje Zákazník nedoporučuje

{{ pros }}

{{ cons }}

Užitečné?
Ověřování recenzí
Příbalovou informaci můžete stáhnout zde
EAN: 3574660707540
Značka: Nicorette
SUKL kód: 0188194
ATC: N07BA01
Farmakoterapeutická skupina: Léčiva k terapii závislosti na nikotinu, nikotin
Velikost balení: 13.2 ml
Cesta podání: Do dutiny ústní
Forma: Sprej
Pro: Pro dospělé
Originální název: Nicorette spray 1mg/dávka orm.spr.1x13.2ml/150mg
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení

Diskuze k produktu Nicorette ústní sprej 150 dávek 13.2 ml

Přestat sledovat diskuzi + Sledovat diskuzi
Nejnovější Nejstarší Nejužitečnější
{{ post.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
{{ post.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, post.user.totalAnswers) }}
{{ post.user.points }}
{{ translate('Points', null, post.user.points) }}
{{ post.createdAt }}
|
Upozornit na odpověď: {{ frequency.title }}
Sledovat odpovědi

{{ word }}
{{ post.title }}

{{ word }}
{{ post.text }}
{{ answer.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
Odborník
{{ answer.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, answer.user.totalAnswers) }}
{{ answer.user.points }}
{{ translate('Points', null, answer.user.points) }}
{{ answer.date }}
{{ word }}
{{ answer.text }}
Užitečné?
|

Nenašli jste odpověď? Zeptejte se Bohužel jsme nic nenašli. Můžete se ale zeptat sami

Potřebujete poradit?
Neváhejte a položte dotaz.