Obvazy a obinadla - Pouze pro ženy (6 produktů)

Obvazy a obinadla jsou rychlým a účinným pomocníkem při první předlékařské pomoci. K ošetření drobných i rozsáhlých poranění může dojít kdykoliv a kdekoliv, ať už jste doma, v autě, v práci nebo na dovolené. Základní rozdělení obinadel je na klasická hydrofilní, která slouží k překrytí rány a fixaci jiného zdravotnického materiálu (např. gázových čtverců), a na obinadla pružná - stahovací, užívaná na neporaněnou kůži např. v případě vymknutí kotníku, zpevnění kolene či bandáže žil dolních končetin.

Zobrazit více

Obvazy a obinadla jsou rychlým a účinným pomocníkem při první předlékařské pomoci. K ošetření drobných i rozsáhlých poranění může dojít kdykoliv a kdekoliv, ať už jste doma, v autě, v práci nebo na dovolené. Základní rozdělení obinadel je na klasická hydrofilní, která slouží k překrytí rány a fixaci jiného zdravotnického materiálu (např. gázových čtverců), a na obinadla pružná - stahovací, užívaná na neporaněnou kůži např. v případě vymknutí kotníku, zpevnění kolene či bandáže žil dolních končetin. Pružná obinadla se upevňují pomocí svorek, ale také nabízíme stahovací obinadla samofixační (kohezivní). Svou lékárničku si můžete dovybavit i hotovým obvazem (obinadlo doplněné polštářkem na ránu), hadicovým obvazem (síťový obvaztzv. pruban) nebo sádrovým obinadlem. Díky dostatku správného zdravotnického materiálu bude první pomoc zas o něco snazší.

Uživatelé si nejvíc oblíbili značky FixAtape, Hartmann a Medrull. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Medrull Obinadlo elast. Ultra-Crepp nesterilní 10 cm x 4 m.

Obvazy a obinadla - Pouze pro ženy - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Obvazy a obinadla - Pouze pro ženy ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Obvazy a obinadla - Pouze pro ženy lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: Hartmann Peha-fix Obinadlo elastické fixační 4 cm x 4 m, 20 ks
5 / 1x
+
Recenze produktu: Hartmann Obinadlo pružné Idealtex 12 cm x 5 m
5 / 2x
Banicek
Recenze produktu: Hartmann Obinadlo elastické Idealast-haft color 10 cm x 4 m, modrá
5 / 2x
elasticke, super drzia netreba viazat..
Recenze produktu: KinesioMAX Cohesive elast.samofix.10 cm x 4.5 m modré
5 / 4x
Produkt / obväz používam pri športovaní dlhodobo, plní veľmi dobre svoju funkciu - spevnenie kolena.
Recenze produktu: Hartmann Obvaz hotový ster. č.3 - obinadlo a 2 polštářky
5 / 1x
Splní účel
Recenze produktu: Medrull Obinadlo elast. Ultra-Crepp nesterilní 10 cm x 4 m
5 / 2x
Super
Recenze produktu: Hartmann 1 ks
5 / 1x
Posluzilo ako malo, vsetko v poriadku :)
Recenze produktu: 3M Coban elast. samofix. obin. 7,5 cm x 4,5 m
4.7 / 3x
Drží jak má
Recenze produktu: FixAtape STRETCH 7.5cmx450cm samofixační obinadlo
3 / 1x
Max na 2 pouzitia

Podívejte se na produkty z kategorie Obvazy a obinadla seřazené od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Obvazy a obinadla seřazené od těch nejlevnějších. Kategorii Obvazy a obinadla jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších produktů.