Panadol Novum 500mg 24 tablet

Panadol Novum 500mg 24 tablet

Potahované tablety pro léčbu bolesti mírné až střední intenzity jako je bolest hlavy včetně migrény, bolest zubů, neuralgie různého původu, menstruační bolest, revmatické bolesti, bolesti kloubů, svalů. Vhodný při horečce, chřipkových onemocněních. Tablety obsahují technologii Optizorb™, která umožňuje rychlejší uvolnění účinné látky již za 5 minut po požití.

Skladem > 5 ks Můžete mít dnes možnosti doručení
43 Kč 45 Kč
Cena za 1 ks: 1,81 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 5 ks tohoto produktu.
Nákupem získáte 0.43 kreditu
4.9
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
5
4
3
2
1
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
Komfort při užívání
Účinnost

Panadol Novum 500mg 24 tablet

Potahované tablety pro léčbu bolesti mírné až střední intenzity jako je bolest hlavy včetně migrény, bolest zubů, neuralgie různého původu, menstruační bolest, revmatické bolesti, bolesti kloubů, svalů. Vhodný při horečce, chřipkových onemocněních.

Tablety obsahují technologii Optizorb™, která umožňuje rychlejší uvolnění účinné látky již za 5 minut po požití.

Účinné látky: Paracetamolum

Léčba bolesti mírné až střední intenzity jako je bolest hlavy včetně migrény, bolest zubů, neuralgie různého původu, menstruační bolest, revmatické bolesti zejména bolest při osteoartróze a bolest zad, bolesti kloubů, svalů a bolest v krku doprovázející chřipková onemocnění a akutní záněty horních cest dýchacích. Horečka.

Dávkování

Dospělí (včetně starších osob) a dospívající od 15 let:
1 – 2 tablety podle potřeby až 4x denně s časovým odstupem nejméně 4 hodiny. Jedna tableta je vhodná u osob s hmotností 34 – 60 kg, 2 tablety u osob s hmotností nad 60 kg. Nejvyšší jednotlivá dávka je 2 tablety, maximální denní dávka je 8 tablet.

Děti a dospívající do 15 let Dospívající 12 - 15 let:
1 tableta v časovém odstupu nejméně 4 – 6 hodin. Maximální denní dávka je 6 tablet. Děti 6 – 12 let: ½ až 1 tableta v časovém odstupu nejméně 4 – 6 hodin. Jednotlivá dávka je ½ tablety pro děti s hmotností 21 – 32 kg, 1 tableta pro děti s hmotností od 33 kg. Maximální denní dávka při hmotnosti 21 - 24 kg je 2 ½ tablety, při hmotnosti 25 – 32 kg je 3 tablety a při hmotnosti 33 - 40 kg pak 4 tablety.

Kontraindikace

Přípravek je kontraindikován při známé přecitlivělosti na paracetamol nebo na kteroukoli pomocnou látku tohoto přípravku, při těžké hepatální insuficienci, akutní hepatitidě, při těžké hemolytické anémii.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Užívání vyšších než doporučených dávek může vést k riziku závažného poškození jater. Neužívejte současně jiné léky obsahující paracetamol. Neužívejte bez doporučení lékaře, pokud máte problémy s požíváním alkoholu nebo trpíte onemocněním jater.

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.

Zkuste také ostatní produkty značky Panadol, které naleznete v kategoriích Znáte z letáku, Volně prodejné léky a Akce a slevy. Produkt hodnotilo 10 zákazníků a 100 % z nich ho doporučuje. Výrobek teď koupíte se slevou 4 %. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Menstruace a menopauza.

EAN: 5054563055347
Značka: Panadol
SUKL kód: 0226670
Velikost balení: 24 ks
Věk: >6 let
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Tableta
Pro: Pro děti, Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Trápí mě: Zuby, dásně, Bolest hlavy, migréna, Menstruační bolesti, Bolest kloubů, svalů, šlach, Horečka
Originální název: Panadol Novum 500mg, 24 tablet
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení
4.9
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
5
4
3
2
1
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
Komfort při užívání
Účinnost

Panadol Novum 500mg 24 tablet

Potahované tablety pro léčbu bolesti mírné až střední intenzity jako je bolest hlavy včetně migrény, bolest zubů, neuralgie různého původu, menstruační bolest, revmatické bolesti, bolesti kloubů, svalů. Vhodný při horečce, chřipkových onemocněních.

Tablety obsahují technologii Optizorb™, která umožňuje rychlejší uvolnění účinné látky již za 5 minut po požití.

Účinné látky: Paracetamolum

Léčba bolesti mírné až střední intenzity jako je bolest hlavy včetně migrény, bolest zubů, neuralgie různého původu, menstruační bolest, revmatické bolesti zejména bolest při osteoartróze a bolest zad, bolesti kloubů, svalů a bolest v krku doprovázející chřipková onemocnění a akutní záněty horních cest dýchacích. Horečka.

Dávkování

Dospělí (včetně starších osob) a dospívající od 15 let:
1 – 2 tablety podle potřeby až 4x denně s časovým odstupem nejméně 4 hodiny. Jedna tableta je vhodná u osob s hmotností 34 – 60 kg, 2 tablety u osob s hmotností nad 60 kg. Nejvyšší jednotlivá dávka je 2 tablety, maximální denní dávka je 8 tablet.

Děti a dospívající do 15 let Dospívající 12 - 15 let:
1 tableta v časovém odstupu nejméně 4 – 6 hodin. Maximální denní dávka je 6 tablet. Děti 6 – 12 let: ½ až 1 tableta v časovém odstupu nejméně 4 – 6 hodin. Jednotlivá dávka je ½ tablety pro děti s hmotností 21 – 32 kg, 1 tableta pro děti s hmotností od 33 kg. Maximální denní dávka při hmotnosti 21 - 24 kg je 2 ½ tablety, při hmotnosti 25 – 32 kg je 3 tablety a při hmotnosti 33 - 40 kg pak 4 tablety.

Kontraindikace

Přípravek je kontraindikován při známé přecitlivělosti na paracetamol nebo na kteroukoli pomocnou látku tohoto přípravku, při těžké hepatální insuficienci, akutní hepatitidě, při těžké hemolytické anémii.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Užívání vyšších než doporučených dávek může vést k riziku závažného poškození jater. Neužívejte současně jiné léky obsahující paracetamol. Neužívejte bez doporučení lékaře, pokud máte problémy s požíváním alkoholu nebo trpíte onemocněním jater.

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.

Zkuste také ostatní produkty značky Panadol, které naleznete v kategoriích Znáte z letáku, Volně prodejné léky a Akce a slevy. Produkt hodnotilo 10 zákazníků a 100 % z nich ho doporučuje. Výrobek teď koupíte se slevou 4 %. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Menstruace a menopauza.

EAN: 5054563055347
Značka: Panadol
SUKL kód: 0226670
Velikost balení: 24 ks
Věk: >6 let
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Tableta
Pro: Pro děti, Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Trápí mě: Zuby, dásně, Bolest hlavy, migréna, Menstruační bolesti, Bolest kloubů, svalů, šlach, Horečka
Originální název: Panadol Novum 500mg, 24 tablet
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení

Doporučujeme Vám tyto podobné produkty

4.9
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
5
4
3
2
1
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
Komfort při užívání
Účinnost

Hodnocení produktu

{{ comment.name }}
Ověřený nákup
{{ comment.updatedAt }}
Zákazník doporučuje Zákazník doporučuje
Zákazník nedoporučuje Zákazník nedoporučuje

{{ pros }}

{{ cons }}

Užitečné?
Příbalovou informaci můžete stáhnout zde
EAN: 5054563055347
Značka: Panadol
SUKL kód: 0226670
Velikost balení: 24 ks
Věk: >6 let
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Tableta
Pro: Pro děti, Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Trápí mě: Zuby, dásně, Bolest hlavy, migréna, Menstruační bolesti, Bolest kloubů, svalů, šlach, Horečka
Originální název: Panadol Novum 500mg, 24 tablet
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení