Plenky velikosti 4 (9 - 14 kg) - L (6 produktů)

Než si řekneme více o plenách velikosti 4, měli byste znát základní princip číslování. Pleny 4 logicky následují velikostně po plenách 3 a s přibývajícími rozměry se jejich čísla zvětšují. Číslování se ale používání jen u jednorázových plenlátkov…

Zobrazit více

Než si řekneme více o plenách velikosti 4, měli byste znát základní princip číslování. Pleny 4 logicky následují velikostně po plenách 3 a s přibývajícími rozměry se jejich čísla zvětšují. Číslování se ale používání jen u jednorázových plenlátkové plenky mají velikost nastavitelnou.  Volba vhodných rozměrů je základem pro spokojené dítě, aby ho nic netlačilo a zároveň aby plena dobře seděla, neprotékala a nezpůsobovala opruzeniny.

Pro jaké dítě se hodí pleny velikosti 4?

Velikost plen 4 se hodí všeobecně pro děti ve váhovém rozpětí od 7 do 14 kg. V této kategorii se pleny velikosti 4 mohou dále dělit na další typy podle velikosti dítěte. Větší typy mohu být vhodné až pro děti do 18 kg. Setkat se také můžete s označením Maxi nebo s číslováním „L“.

Na co si dát pozor při výběru plen číslo 4?

Od kategorie číslo 4 se mohou velikosti jednotlivých značek rozcházet doopravdy výrazně. Je proto důležité více než kdy předtím, abyste si zkontrolovali rozměry podle uváděných informací výrobce. Také je zde důležité dbát na pohodlí při pohybu, protože děti v tomto věku rozhodně nebudou v plenkách v klidu. Pokud hledáte pleny při učení na nočník, budou se vám možná líbit kalhotkové plenky, které se dají snadno natáhnout.

Zákazníci hodnotí nejlépe značky Pampers. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Pampers Premium Care plenky vel. 4, 9-14 kg, 104 ks.

Plenky velikosti 4 (9 - 14 kg) - L - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Plenky velikosti 4 (9 - 14 kg) - L ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Plenky velikosti 4 (9 - 14 kg) - L lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Pampers Night Pants Kalhotkové plenky vel. 4, 9-15 kg, 100 ks
5 / 10x
bez chyby
Recenze produktu: Pampers Premium Care Velikost 4, 168 ks
5 / 212x
Nědoporucuji , strašně protékají. Do velikosti 3 byla jsem spokojená a 4 zklamání.
Recenze produktu: Pampers Premium Care plenky vel. 4, 9-14 kg, 104 ks
5 / 212x
Vše je v pořádku
Recenze produktu: Huggies Ultra Comfort 4 Jumbo 50 ks
5 / 1x
Úžasné padnou parádně neprotecou a hlavně zadne opruzeniny
Recenze produktu: Linteo Baby Plenky Prémium Maxi+ (10-17 kg) 46 ks
5 / 4x
Velmi dobré denní plenky. Jsou středně savé, šetrné k dětské pokožce a dobře sedí. Plenky jsou velmi tenoučké a přesto pojmou hodně tekutiny.
Recenze produktu: Kolorky Night L 8-13 kg noční jednorázové eko plenky 19 ks
5 / 32x
Jsme spokojeni
Recenze produktu: Huggies Extra care pants 4 38 ks
5 / 1x
Perfektní ????
Recenze produktu: Pampers Premium Care Pants Plenkové kalhotky vel. 4, 9-15 kg, 58 ks
5 / 20x
Super rychlé dodání. Vše perfektní
Recenze produktu: Pampers Premium Care Pants Plenkové kalhotky vel. 4, 9-15 kg, 114 ks
5 / 20x
Snadné oblékání. Udrží batole v suchu.
Recenze produktu: Pampers Active Baby Pants Paw Patrol Kalhotkové plenky vel. 4, 9-15 kg, 2 x 72 ks
5 / 2x
S dcerou jsme se pustili do testování nových plenek a musím říct, že jsou jako stvořené pro malé princezny! ????‍♀️???? Tyhle plenky jsou prostě bomba! Vsaďte se, že moje malá holčička v nich vypadá stylověji než já v mých nejlepších šatech! ???????? Absorpce? Žádný problém! Tyhle pleny pohltí vlhkost rychleji, než já dokážu vyndat boty. A voní to! Tyhle plenky mají takovou ochranu proti zápachu, že by se jí mohly inspirovat i nejlepší parfémy na trhu. A nebo možná bych je měla nasadit jako osvěžovače do auta, protože jsou opravdu efektivní! ????????️ Design je tak roztomilý, že mi nedává spát! Moje malá slečna v nich vypadá jako módní ikona. ❤️

Kategorii Plenky velikosti 4 (9 - 14 kg) jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Plenky velikosti 4 (9 - 14 kg) jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Plenky velikosti 4 (9 - 14 kg) seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.