- Děti a maminky
- Dětská výživa a nápoje
- Dětské příkrmy
- Příkrmy podle věku
- Příkrmy od 6. měsíce
Příkrmy od 6. měsíce - Bez přidané soli
Uživatelé hodnotí nejlépe řady HiPP, Hami a Beggs. Nejlépe hodnoceným produktem je Hami zeleninový příkrm Mrkvička první lžička 125 g.
Uživatelé hodnotí nejlépe řady HiPP, Hami a Beggs. Nejlépe hodnoceným produktem je Hami zeleninový příkrm Mrkvička první lžička 125 g.
Cena
Akce a slevy
Hodnocení
Značky
Věk
Velikost balení
Příchuť
Banán (1) Batáty (3) Borůvka (1) Brambory (7) Brokolice (2) Cuketa (3) Dýně (8) Dýně (2) Hovězí maso (4) Hruška (1) Hrášek (7) Jablko (3) Jahoda (2) Kuřecí maso (7) Květák (1) Malina (1) Mořské ryby (2) Mrkev (11) Pastinák (3) Rýže (8) Těstoviny (1) Zeleninová (3) Zelené fazolky (1) Špagety (1) Špenát (1)
Vlastnosti1
Bez sóji (2) BIO (118) EKO (1) Vegan (3) Přírodní (2) Pro vegetariány (41) Bez chemie (2) Bez konzervačních látek (57) Bez lepku / bez glutenu / pro celiaky (98) Bez palmového oleje (3) 100% recyklovatelná nádoba (1) GMO-free (14) Bez cukru (5) Bez přidaného cukru (61) Bez sladidel (8) Bez aspartamu (sladidlo) (2) Bez přidané soli (52) Recyklovatelné (4) Bez BPA (3) Bez barviv (37) Bez laktózy (32) S příchutí (2)
Certifikáty
32 Kč39 Kč
-17 %
BIO kapsička jahoda, banán a karotka 6M+ 1 x 100 g
32,00 Kč / 100 g
31 Kč
masozeleninový příkrm Zelenina s kuřecími prsy první lžička 125 g
24,80 Kč / 100 g
49 Kč
masozeleninový příkrm Zelenina krůta rajčata, 8+ 200 g
24,50 Kč / 100 g
48 Kč
masozeleninový příkrm Hráškovo-kukuřičné pyré s telecím, 6+ 200 g
24,00 Kč / 100 g
43 Kč
masozeleninový příkrm Špenát s mořskou treskou, 6+ 200 g
21,50 Kč / 100 g
Příkrmy od 6. měsíce - Bez přidané soli - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Příkrmy od 6. měsíce - Bez přidané soli ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Příkrmy od 6. měsíce - Bez přidané soli lidé hodnotí na 96 %

Recenze produktu: Hami příkrm Rýže s kuřetem a mrkví od uk. 6. měsíce 200 g
5 / 5x
Příkrmy Hami nám doporučil pediatr, jsou kvalitní a malému chutnají :)

Recenze produktu: Sunar BIO příkrm dýně, brokolice, brambory, olivový olej 4m+ 190 g
5 / 19x
Chutné, s výborným složením a stačí ho jen ohřát. Za mě to nejlepší jídlo pro prcka.

Recenze produktu: Holle Bio jablko borůvky 190 g
5 / 3x
velmi dobrá kombinace ovoce

Recenze produktu: Babybio hrášek, pastinák, cuketa, telecí maso 2 x 200 g
5 / 11x
Skvělé malému to moc chutná

Recenze produktu: Hamánek Kojenecká výživa s jablky a lesní směsí 190 g
5 / 2x
Topovka

Recenze produktu: Babybio Příkrm zelenina s těstovinami na boloňský způsob s hovězím masem 2 x 200 g
5 / 11x
vše proběhlo rychle a vše dorazilo v pořádku

Recenze produktu: Hamánek Jablko 100% ovoce 180 g
5 / 3x
dobrá a kvalitní přesnídávka

Recenze produktu: Hamánek Meruňka 100% ovoce 180 g
5 / 1x
dobrá a kvalitní přesnídávka
Nahoru
Zobrazit diskuze v kategorii Příkrmy od 6. měsíce - Bez přidané soliZobrazit recenze v kategorii Příkrmy od 6. měsíce - Bez přidané soli
Kategorii Příkrmy od 6. měsíce jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Příkrmy od 6. měsíce jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Příkrmy od 6. měsíce seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.

