Proteinové nápoje - Bez laktózy

Není žádným tajemstvím, že bílkoviny jsou důležitou součástí zdravé výživy. Protein hraje významnou roli při růstu svalů, jejich opravě a může vám také pomoci zhubnout nebo si udržet současnou váhu. Při cvičení je obzvlášť důležité do svého jídelníčku zařadit dostatečné množství této živiny. Když cvičíte, je dobré přijmout více bílkovin než obvykle. Je možné, že během dne nebudete mít možnost tak…

Není žádným tajemstvím, že bílkoviny jsou důležitou součástí zdravé výživy. Protein hraje významnou roli při růstu svalů, jejich opravě a může vám také pomoci zhubnout nebo si udržet současnou váhu. Při cvičení je obzvlášť důležité do svého jídelníčku zařadit dostatečné množství této živiny. Když cvičíte, je dobré přijmout více bílkovin než obvykle. Je možné, že během dne nebudete mít možnost takové množství získat z pestré stravy, a proto je ideální svůj jídelníček obohatit také o proteinové nápoje.

Co obsahují proteinové nápoje?

Obvykle se vyrábějí ze syrovátkového proteinu, který je vedlejším produktem při procesu výroby sýra. Existují však také rostlinné proteinové nápoje, které jsou složeny z přísad jako sója, rýže nebo hrášek. Proteinové nápoje se obvykle dodávají ve formě prášku a před pitím je třeba je smíchat s vodou nebo mlékem.

Kdy pít proteinový nápoj?

Konzumace proteinových nápojů mezi hlavními jídly je ideální pro hubnutí a může pomoci omezit hlad. To může vést k tomu, že později během dne nebudete mít potřebu konzumovat tolik kalorií. Při vytrvalostních sportech nebo sportech zaměřených na budování svalů je vhodné pít proteinové nápoje před nebo po cvičení. Užívání proteinu před spaním může být také účinnou strategií, která pomáhá budovat svalovou hmotu, zvyšovat sílu a zlepšit výkon při cvičení a regeneraci.

Proteinový nápoj v těhotenství?

Pokud užití nejprve konzultujete se svým doktorem, proteinové nápoje jsou bezpečným a užitečným způsobem, jak získat více bílkovin během těhotenství. Měli byste se ujistit, že proteinový nápoj je doplňkem vaší vyvážené stravy a že také přijímáte dostatek bílkovin z potravin, které jíte. Přečtěte si nutriční štítky, abyste se vyhnuli přidaným cukrům a složkám, které by mohly být nevhodné.

Zákazníci hodnotí nejlépe značky Fresubin a Sens. Nejlépe hodnoceným produktem je Fresubin Protein powder 300 g.

Zobrazit celý popis
Nejnovější Nejstarší Nejužitečnější
{{ post.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
{{ post.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, post.user.totalAnswers) }}
{{ post.user.points }}
{{ translate('Points', null, post.user.points) }}
{{ post.product.name }}
{{ post.createdAt }}
|
Upozornit na odpověď: {{ frequency.title }}
Sledovat odpovědi

{{ word }}
{{ post.title }}

{{ word }}
{{ post.text }}
{{ answer.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
Odborník
{{ answer.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, answer.user.totalAnswers) }}
{{ answer.user.points }}
{{ translate('Points', null, answer.user.points) }}
{{ answer.date }}
{{ word }}
{{ answer.text }}
Užitečné?
|

Vašemu hledání neodpovídá žádný výsledek.

Je nám líto, ale diskuze je zatím prázdná.

Produkty z kategorie Proteinové nápoje jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších produktů jsme seřadili kategorii Proteinové nápoje. V kategorii Proteinové nápoje najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.