Silikonová dilda (1 produktů)

Vychutnejte si intimní masáž G bodu či prostaty díky hedvábně hladkému povrchu. Silikonová dilda mohou kopírovat falický tvar, ale také je seženete v jednoduchém provedení. Často je součástí praktická přísavka, díky které můžete experimentovat …

Zobrazit více

Vychutnejte si intimní masáž G bodu či prostaty díky hedvábně hladkému povrchu. Silikonová dilda mohou kopírovat falický tvar, ale také je seženete v jednoduchém provedení. Často je součástí praktická přísavka, díky které můžete experimentovat kromě ložnice třeba i ve sprše. 

Jaké má silikon výhody?

  • je hladký, příjemný na dotek
  • je zcela zdravotně nezávadný
  • dokáže působit velmi realisticky
  • je flexibilní

Pokud nechcete podcenit přípravu a na erotické hrátky si přejete náležitě naladit, nahlédněte do kategorie Afrodiziaka a Lubrikační gely.

Nejlépe hodnoceným výrobkem je FunFactory Dildo Boss růžové. Uživatelé nejlépe hodnotí značky FunFactory.

FunFactory Dildo Boss růžové

Můžete mít dnes
990 Kč
Banner
Silikonová dilda - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Silikonová dilda ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Silikonová dilda lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: FunFactory Dildo Boss růžové
5 / 1x
Super

Podívejte se na produkty z kategorie Silikonová dilda seřazené od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Silikonová dilda jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Silikonová dilda seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.