Speciální čaje - Mixit (1 produktů)

Mohlo by se zdát, že do kategorie speciálních čajů jsme nastrkali nějaké privilegované čajíčky s nosánkem nahoru. Pravdou je, že vlastně neexistuje oficiální definice pro „speciální čaje“. Proto jsme si ji namíchali podle svého. A nakonec se tu …

Zobrazit více

Mohlo by se zdát, že do kategorie speciálních čajů jsme nastrkali nějaké privilegované čajíčky s nosánkem nahoru. Pravdou je, že vlastně neexistuje oficiální definice pro „speciální čaje“. Proto jsme si ji namíchali podle svého. A nakonec se tu najdou i opravdové specialitky. Která vám zavoní nejvíc?

Maté nebo Matcha?

Na výběr máte z osvěžujícího Maté z Jižní Ameriky, sáhnout ale můžete i po „nápoji Inků“ Lapacho získaného z kůry stejnojmenného stromu a vonícího po vanilce. Nebo potřebujete trochu nabudit? Potom by vám mohl přijít na chuť Matcha Tea, který je až 10x silnější, než běžný zelený čaj a jeho pití přináší nespočet pozitiv. 

Blahodárné účinky bylinných čajů bývají mnohdy nedoceněny. Jsou to právě byliny, které jsou léty prověřenými medikamenty. Následky problémů dýchacího systému zmírňují průduškové čaje a čaje na nachlazení. Od trávicích potíží pomáhají žlučníkové a žaludeční čaje a pro detoxikaci organizmu jsou vhodné čistící čaje.

 

V případě, že jste si nevybrali žádný produkt, podívejte se také na kategorie Lapacho, Matcha, Maté a Pu Erh. Zákazníci hodnotí nejlépe značky Matcha tea, Basilur a Allnature. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Basilur Fruit Strawberry & Raspberry 100 g.

Mixit Zelený čaj Senza Broskev 65 g

Můžete mít za 2 dny v pondělí 27. 5.
Speciální čaje - Mixit - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Speciální čaje - Mixit ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Speciální čaje - Mixit lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: Tarlton Green Blackberry dóza 100 g
5 / 1x
Výborný
Recenze produktu: Fytopharma Lipový čaj 20x1.5g Fytopharma 20 ks
5 / 4x
výborný
Recenze produktu: Megafyt Čajová směs játra n.s. 20 x 1.5 g
5 / 1x
Čaj nebyl dosud použit.
Recenze produktu: Fytopharma Šalvějový čaj 30 g
5 / 1x
sypany jednozlozkovy caj co k tomu viac dodat
Recenze produktu: Dr.Popov Rooibos 100 g
5 / 4x
Jako diabetik jsem spokojen
Recenze produktu: Yuzu koncentrát 1000 g
5 / 64x
Velmi kvalitní a dobrý
Recenze produktu: Matcha tea Bio čaj Rooibos mletý 30 x 2 g
5 / 2x
Vhodný i při kojení, chuťově výborný.
Recenze produktu: Basilur Chinese Pu-Erh papír 100 g
5 / 3x
Miluji Pu Erh, čím výraznější, tím lepší, a Basilur opět nezklamal.
Recenze produktu: Notea Čaj pečený zázvor 55 g
5 / 19x
lahodný
Recenze produktu: Dr.Popov Zelené maté 100 g
5 / 3x
Doporučuji.

Produkty z kategorie Speciální čaje jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Speciální čaje jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. V kategorii Speciální čaje najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.