Sušené maso, jerky - Vepřové (2 produktů)

Už jste někdy okusili sušené maso, tzv. jerky? Jednou je zkusíte a stanou se vaší oblíbenou svačinou. Nejenže si skvěle pochutnáte, ale také tělu dodáte porci energie a bílkovin. Jerky obsahují nízký podíl tuku a sacharidů, jsou výbornou …

Zobrazit více

Už jste někdy okusili sušené maso, tzv. jerky? Jednou je zkusíte a stanou se vaší oblíbenou svačinou. Nejenže si skvěle pochutnáte, ale také tělu dodáte porci energie a bílkovin. Jerky obsahují nízký podíl tuku a sacharidů, jsou výbornou alternativou jak rychle zahnat hlad. Tuto svačinku si můžete dopřát kdykoliv a kdekoliv během dne, praktické balení vám umožní tento snack mít vždy u sebe. Pochutí si na něm nejen sportovci, ale i gurmáni, hodí se totiž báječně k červenému vínu.

Sušené maso a historie

Už v minulosti lovecké národy využívali techniku sušení jako oblíbenou úpravu jídla. Jedná se o jednu z nejstarších metod zpracování jídla. Mají dlouhou trvanlivost, a proto je oblíbenou i v dnešní době. Pojmenování jerky dali sušenému masu američtí Indiáni. Možná jste se setkali i s pojmem biltong, jde o sušené maso z Afriky, které obsahuje i ocet.

Jaké druhy sušeného masa můžete zakoupit?

V naší nabídce můžete zakoupit různé druhy masa, které polahodí vašemu jazýčku, a to:

  • Hovězí
  • Jelení
  • Krůtí
  • Kuřečí
  • Vepřové

Sušené maso jerky jsou vlastně tenké plátky masa, které můžete pořídit buď neochucené nebo ochucené různým kořením, marinádami (BBQ, medovou, chilli a další) nebo natrefíte i na zauzené kousky a ty se sníženým obsahem soli. Sušené maso má velmi výraznou chuť a dodá vám sílu na túry nebo vás povzbudí v práci. Běžně jsou k zakoupení 25g balení, snadno je zabalíte na cestu, nebo pak větší balení, které vystačí pro celou rodinu.

Pokud byste se chtěli pustit sami do sušení masa, využívají se k tomu sušičky ovoce. Další skvělou vlastnosti jerků je to, že je možná jejich rehydratace. Stačí je uvařit ve vodě, jerky získají určitou část vody zpět a pochutnáte si na nich téměř jako na tepelně zpracovaném čerstvém masu.

Pokud jste si nezvolili v této kategorii žádný produkt, podívejte se také na kategorie Hovězí maso, Krůtí maso a Vepřové maso. Zákazníci hodnotí nejlépe řady Indiana Jerky, Allnature a Snäksy.

Indiana Jerky Vepřové Original 25 g

Můžete mít zítra
Dárek: Dárek ZDARMA v hodnotě 179 Kč při nákupu nad 1799 Kč

Indiana Jerky Pork Original 90 g

Můžete mít zítra
Dárek: Dárek ZDARMA v hodnotě 179 Kč při nákupu nad 1799 Kč
Banner
Banner
Sušené maso, jerky - Vepřové - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Sušené maso, jerky - Vepřové ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Sušené maso, jerky - Vepřové lidé hodnotí na 92 %
Recenze produktu: Royal Jerky BEEF ORIGINAL 40 g
5 / 1x
Luxuska
Recenze produktu: Telcek Hovězí Chilli 50 g
5 / 1x
Perfektní
Recenze produktu: Indiana Jerky Salami Snack 3 x 18 g
5 / 2x
Výborná svačinka + skvělá chuť masa
Recenze produktu: Royal Jerky TURKEY TERIYAKI 40 g
5 / 1x
Chuťově jsou skvělé, nicméně oproti jiným značkám moc tvrdé. Postupně jsme s partnerem ochutnávali různé druhy od Royal Jerky, po 3 dnech nás začaly bolet dásně a zuby. Poměr cena/kvalita/množství je však perfektní.
Recenze produktu: Allnature TURKEY Natural Jerky 100 g
5 / 1x
Není co dodat ????
Recenze produktu: Telcek Hovězí Original 100 g
5 / 1x
Luxusní záležitost 👍👍👍
Recenze produktu: Royal Jerky Beef Barbecue 22 g
5 / 2x
chuť velice překvapila, skvělé
Recenze produktu: Snäksy Hovězí Biltong 100 g
5 / 8x
Hovězí Biltong překvapil svojí konzistencí a strukturou. Jedná se o měkkoučké kousky masa, které se jednoduše rozkousají a nemusím se s nimi trápit v ústech desítky minut. Jde krásně cítit chuť masa, kousky jsou nepřekořeněné a nepřesolené, to je za mě nejdůležitější aspekt. Na výlety je to skvělá svačinka, která zasytí a nemusím vymýšlet nic složitého a časově náročného.
Recenze produktu: Indiana Jerky Chicken Original 90 g
5 / 2x
Asi nejlepší jerky
Recenze produktu: Indiana Jerky Vepřové Original 25 g
5 / 1x
Jako dárek je to super a maso je kvalitní

Produkty z kategorie Sušené maso jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Sušené maso jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. V kategorii Sušené maso najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.