Vibrační vajíčka (19 produktů)

Vnitřní klid hledejte při meditaci, dnes se ale zaměříme na vnitřní neklid. Jak proměnit jemné vibrace v příjemné chvění a nechat ho rozutéct se do celého těla? S vibračním vajíčkem snadno. Tenhle nenápadný parťák s výhodami, o kterých si povíme o …

Zobrazit více

Vnitřní klid hledejte při meditaci, dnes se ale zaměříme na vnitřní neklid. Jak proměnit jemné vibrace v příjemné chvění a nechat ho rozutéct se do celého těla? S vibračním vajíčkem snadno. Tenhle nenápadný parťák s výhodami, o kterých si povíme o kousek níž, by se dal zařadit někam mezi venušiny kuličky a vibrátory. Bude s vámi bude na každém kroku, kdykoliv si budete přát. Jeho silnými stránkami jsou jednoznačně stimulace intimních partií, erotogenních zón a masáž těla. Není toho zrovna málo.

Vibrační vajíčko a jeho výhody 

Každá erotická pomůcka má „to svoje“. V čem si budete pochvalovat tuhle vibrující hračku?

  • Pod peřinu i do kalhotek. Vibrační vajíčko je vhodné na vaginální každodenní nošení i na stimulaci klitorisu v pohodlí domova.
  • Ovládne vás na dálku. Ta chytrá elektronika! Vyzkoušejte se svým partnerem a bezdrátovým vibračním vajíčkem sex na dálku. Stačí si do mobilu stáhnout aplikaci a jízda může začít. 
  • Nikdo nic nepozná. Užívat si můžete nepřetržitě. Vajíčko je totiž vhodné na každodenní nošení. Pokud to tedy ustojíte :)

Každé vibrační vajíčko disponuje několika vibračními režimy, vyrábí se převážně z vysoce kvalitního lékařského silikonu, dobíjí se pomocí USB kabelu nebo funguje na baterky a bývá vodotěsné.

Nejlépe hodnoceným produktem je Svakom Vibrátor Elva Plum Red. Uživatelé hodnotí nejlépe značky Svakom.

Lady Dreams Vibrační vajíčko Panet

Můžete mít dnes
2 390 Kč
Product image

Svakom Vibrátor Elva Plum Red

Můžete mít dnes1 390 Kč
Banner
Vibrační vajíčka - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Vibrační vajíčka ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Vibrační vajíčka lidé hodnotí na 90 %
Recenze produktu: Pretty Love Vibrační vajíčko Debby
5 / 5x
Mohu se jenom zeptat jak spárovat ovladač mě to nejde
Recenze produktu: Svakom Connexion Series Ella Neo App Controlled
5 / 1x
Velmi dobré
Recenze produktu: Svakom Vibrátor Elva Plum Red
5 / 3x
Moje polovička spokojena na 100%
Recenze produktu: Pretty Love Vibrační vajíčko Abner
4.3 / 4x
Myslela jsem ze to bude lepsi… tesila jsem se ze me bude partner zlobit na dalku
Recenze produktu: Pretty Love Bradley Vibrační vajíčko
3.3 / 10x
Dnes mi to přišlo, doufal jsem, že vše bude pořádku, ale bohužel to tak nebylo. Baterie nevydrží ani 30m a ovladač nefunguje. Snažil jsem se najít rady jak vyřešit mé problémy, ale nic nevyšlo. Celkově je to ztráta peněz.

Podívejte se na produkty z kategorie Vibrační vajíčka seřazené od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Vibrační vajíčka jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Vibrační vajíčka seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.