Zeleninové příkrmy (49 produktů)

Pokud už nadešel čas prvních příkrmů, je nejvhodnější začít zeleninovými příkrmy. Pro začátek jsou nejvhodnější jemná pyré z jednoho druhu zeleniny. Postupně pak můžete přejít na vícedruhové zeleninové příkrmy a také masozeleninové příkrmy. Až po zavedení masozeleninových příkrmů je vhodné zařadit do jídelníčku příkrmy ovocné.

 Zobrazit více

Pokud už nadešel čas prvních příkrmů, je nejvhodnější začít zeleninovými příkrmy. Pro začátek jsou nejvhodnější jemná pyré z jednoho druhu zeleniny. Postupně pak můžete přejít na vícedruhové zeleninové příkrmy a také masozeleninové příkrmy. Až po zavedení masozeleninových příkrmů je vhodné zařadit do jídelníčku příkrmy ovocné.

Zákazníci nejlépe hodnotí značky HiPP, Good Goût a Holle. Nejlépe hodnoceným produktem je HiPP BABY BIO Mrkev s kukuřicí a BIO telecím 190 g.

Banner
Zeleninové příkrmy - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Zeleninové příkrmy ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Zeleninové příkrmy lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Sunar BIO příkrm dýně, brokolice, brambory, olivový olej 4m+, 190 g
5 / 19x
Chutné, s výborným složením a stačí ho jen ohřát. Za mě to nejlepší jídlo pro prcka.
Recenze produktu: Babybio mrkev dýně rýže 2 x 200 g
5 / 10x
Tento příkrm je určen pro miminka od 6. měsíce a obsahuje samé dobroty, které dětem chutnají pro jejich nasládlou chuť. Hlavní složkou je mrkev (38 %), máslová dýně (17 %) a rýže (7,6 %). Dále pak obsahuje cibuli, řepkový a olivový olej a rozmarýn, který dodává pokrmu krásnou vůni. Na obalu je vyznačena noční obloha s měsícem a hvězdičkami jako symbol pro večerní krmení, což je skvělá alternativa namísto obvyklých kašiček. My jsme tento pokrm podávali i jako obědové menu. Dceři velmi chutná, obsah je jemný, nasládlý a voní po bylinkách.
Recenze produktu: Holle bio dětská přesnídávka Pastyňákové pyré 125 g
5 / 3x
Vse vporadku,dceri chutna.
Recenze produktu: Holle bio dětská přesnídávka Zeleninové rizoto 220 g
5 / 2x
Malej moc chutnalo
Recenze produktu: Sunar BIO příkrm Makaróny, rajčatová omáčka 190 g
5 / 1x
Chutný příkrm od Sunaru. Malý má tyto skleničky moc rád a mě se líbí rychlá příprava.
Recenze produktu: HiPP BIO mrkev s čočkou 190 g
5 / 1x
Kvalitní a vyvážená strava pro naše nejmenší. Skvělá chuť a obsahuje všechny potřebné složky kvalitní výživy.
Recenze produktu: Ella's Kitchen BIO křupavé kroužky se sýrem a rajčaty 20 g
5 / 3x
Chrumky majú naozaj fajnú chuť
Recenze produktu: Babybio Večerní menu gratinovaný pastiňák 260 g
5 / 7x
Tyto balíčky mám moc ráda. Složením jsou výborné - žádné přidané soli, zahušťovadla apod. Mám ráda, když má dcera každý večer jiný druh večeře, takže Babybio mi často usnadňuje vaření i vymýšlení. Chuťově je mistička velmi dobrá, jen dcerka upřednostňuje ne kašovitou stravu, potřebuje mít v jídle vyloženě kousky, tak někdy přimíchám těstoviny a má k tomu super omáčku. Balení krásně vyjde na dvě porce, takže cena je nádherná, vzhledem k množství a složení.
Recenze produktu: Hami příkrm Mrkvička první lžička 125 g
4.9 / 40x
vse v poradku
Recenze produktu: HiPP BIO První dýně 125 g
4.9 / 34x
Som spokojná
Nahoru

Kategorii Zeleninové příkrmy jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Zeleninové příkrmy seřazené od těch nejkvalitnějších kousků. Ty nejprodávanějších kousky v kategorii Zeleninové příkrmy najdete mezi prvními.