Znecitlivující lubrikační gely a spreje (3 produktů)

Při erekci dochází k prokrvení penisu a k jeho zvýšené citlivosti. Každý produkt v této kategorii je pečlivě vyvinut s použitím účinných látek, které znecitlivují právě dostatečně, aby zvýšily vaši výdrž bez ztráty citu. Poskytují plynulý přechod …

Zobrazit více

Při erekci dochází k prokrvení penisu a k jeho zvýšené citlivosti. Každý produkt v této kategorii je pečlivě vyvinut s použitím účinných látek, které znecitlivují právě dostatečně, aby zvýšily vaši výdrž bez ztráty citu. Poskytují plynulý přechod mezi vzrušením a relaxací, zajišťují komfort a snižují přecitlivělost bez ztráty intenzity zážitků. Účinné látky, které tyto lubrikační gely a spreje obsahují, zklidňují pokožku, a tím snižují přecitlivělost. Mohou působit i proti bolesti a jsou tak vhodné při análním sexu.

Transformujte váš intimní život do nekonečného potěšení!

Vyzkoušejte naše znecitlivující lubrikační gely a spreje a objevte, jak mohou transformovat vaše intimní okamžiky. S těmito produkty můžete prožívat dlouhotrvající lásku a spojení na nové úrovni, a to s jistotou, že každé milování bude pro oba partnery nezapomenutelným zážitkem.

Nejlépe hodnoceným produktem je Cobeco Sprej na penis Wild Stud Delay Spray 22 ml. Uživatelé si nejvíc oblíbili značky Love is Perfect, Cobeco a Pjur.

Love is Perfect Sprej na hluboký orál - Deep Throat Spray 30 ml

Můžete mít zítra
Dárek: Kartáčky v hodnotě 179 Kč jako dárek ZDARMA

Cobeco Sprej na penis Wild Stud Delay Spray 22 ml

Můžete mít zítra
Dárek: Kartáčky v hodnotě 179 Kč jako dárek ZDARMA

Pjur Sprej na penis Med pro long spray 20 ml

Můžete mít zítra
Dárek: Kartáčky v hodnotě 179 Kč jako dárek ZDARMA
Banner
Banner
Znecitlivující lubrikační gely a spreje - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Znecitlivující lubrikační gely a spreje ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Znecitlivující lubrikační gely a spreje lidé hodnotí na 40 %
Recenze produktu: Pjur Sprej na penis Med pro long spray 20 ml
3 / 2x
Vyhozené peníze
Recenze produktu: Cobeco Sprej na penis Wild Stud Delay Spray 22 ml
1 / 1x
žádný efekt

Podívejte se na produkty z kategorie Znecitlivující lubrikační gely a spreje seřazené od nejlépe hodnocených. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Znecitlivující lubrikační gely a spreje seřazené od těch nejkvalitnějších kousků. Ty nejprodávanějších kousky v kategorii Znecitlivující lubrikační gely a spreje najdete mezi prvními.