Znecitlivující lubrikační gely a spreje (4 produktů)

Přejete si vydržet déle? Znecitlivující lubrikační gely jsou určeny zejména pro posílení mužské výdrže. Při erekci dochází k prokrvení penisu a k jeho zvýšené citlivosti. Znecitlivující látka obsažená ve sprejích a lubrikantech napomáhá vytrvat při …

 Zobrazit více

Přejete si vydržet déle? Znecitlivující lubrikační gely jsou určeny zejména pro posílení mužské výdrže. Při erekci dochází k prokrvení penisu a k jeho zvýšené citlivosti. Znecitlivující látka obsažená ve sprejích a lubrikantech napomáhá vytrvat při milování mnohem déle bez ztráty citu. Užijte si příjemný dlouhotrvající sex, který prohlubuje spojení mezi páry.

Účinné látky, které tyto lubrikační gely a spreje obsahují, zklidňují pokožku, a tím snižují přecitlivělost. Mohou působit i proti bolesti a jsou tak vhodné při análním sexu. 

Nejlépe hodnoceným produktem je Love Gel Aqua / Silicone Fisting Gel 200 ml. Uživatelé si nejvíc oblíbili značky Love Gel, Love is Perfect a Cobeco.

Znecitlivující lubrikační gely a spreje - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Znecitlivující lubrikační gely a spreje ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Znecitlivující lubrikační gely a spreje lidé hodnotí na 60 %
Recenze produktu: Pjur Sprej na penis Med pro long spray 20 ml
5 / 1x
Nespokojenost o dodání další objednávky.
Recenze produktu: Cobeco Sprej na penis Wild Stud Delay Spray 22 ml
1 / 1x
žádný efekt

Podívejte se na produkty z kategorie Znecitlivující lubrikační gely a spreje seřazené od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Znecitlivující lubrikační gely a spreje jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Znecitlivující lubrikační gely a spreje seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.