Ashwagandha (19 produktů)

Ashwagandha (Whitania Somnifera) přezdívaná také jako „indický ženšen“ se řadí mezi jednu z nejmocnějších bylin ajurvédské medicíny (tradiční indická medicína). Ashwagandha patří mezi adaptogeny zkoumané a v ajurvédě využívané víc než 2500 let. …

 Zobrazit více

Ashwagandha (Whitania Somnifera) přezdívaná také jako „indický ženšen“ se řadí mezi jednu z nejmocnějších bylin ajurvédské medicíny (tradiční indická medicína). Ashwagandha patří mezi adaptogeny zkoumané a v ajurvédě využívané víc než 2500 let. Dokáže si poradit jak s emocionálním tak fyzickým stresem, často se také skloňuje ve spojení se štítnou žlázou, úzkostmi a imunitním systémem. Na Pilulce pořídíte Ashwagandhu ve formě kapslí, prášku nebo tinktury.

Co jsou adaptogeny?

Adaptogen je pojem z alternativní medicíny. Adaptogenní rostliny dokážou udržovat rovnováhu hormonů a imunitního systému. Údajně zvyšují odolnost organismu proti stresovým situacím. Umí se výborně přizpůsobit změněným podmínkám.

Účinky ashwagandhy (ašvagandy)

Desítky studií prokázaly pozitivní účinky ashwagandhy na lidský organismus. Tato silná bylina prokázala neuvěřitelné výsledky při snižování hladin kortizolu a vyrovnávání hormonů štítné žlázy. Sáhnout by po ní měl ten, kdo se orientuje na komplexní podporu a vzpruhu organismu nebo na zvýšení sportovního výkonu.

S čím může ašvagandha pomoci?

Snížení stresu: Ashwagandha se ukázala jako účinná při snižování hladiny kortizolu, hormonu spojeného se stresem.

Podpora funkce štítné žlázy: Pro spoustu lidí, kteří bojují s hypofunkcí štítné žlázy, může být ashwagandha efektivním řešením.

Zlepšení paměti a kognitivních funkcí: Může pomoci podpořit paměť a kognitivní funkce, a to i u starších osob.

Zmírnění únavy nadledvin: Používá se zejména na unavené nadledviny.

Zvýšení síly a energie: Ashwagandha se ukázala jako účinná při zvyšování síly a vitality, což může být užitečné pro sportovce nebo pro osoby se sníženou fyzickou kondicí.

Jak se ashwagandha užívá?

Nejčastější formou, ve které se ašvaganda užívá je prášek nebo kapsle. Doporučená denní dávka se může lišit podle konkrétního produktu, nejčastěji se však pohybuje mezi 300-500 mg. Na lačno může ashwagandha způsobit zažívací potíže, proto se doporučuje užívání vždy po jídle.

Nezapomínejte na to, že i když je ashwagandha bezpečná a netoxická rostlina, může v některých případech způsobit nežádoucí účinky. Není například vhodná pro těhotné a kojící ženy. Pokud užíváte pravidelně nějaké pilulky, nejdřív se poraďte se svým lékařem, jestli je vhodné kombinovat je s ashwagandhou.

Uživatelé si nejvíc oblíbili řady Salvia Paradise, Herbal Hills a Advance.

Product image

Advance Ashwagandha 90 kapslí

Můžete mít zítra429 Kč

Maxxwin Ashwagandha 90 kapslí

Můžete mít v úterý 3. 10.219 Kč
Banner
Ashwagandha - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Ashwagandha ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Ashwagandha lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Natu Ashwagandha BIO prášek 200 g
5 / 1x
Cenově výhodné balení, Ashwagandha je v bio kvalitě
Recenze produktu: Salvia Paradise Ašvaganda - vitánie AF tinktura BIO 50 ml
5 / 2x
Ašvaganda je známá svými pozitivními účinky. Je to dobrá bylina na snížení tlaku i zklidnění. Zároveň harmonizuje celý organismus a vnáší klid a pohodu. Při vyčerpání nebo stresu zabírá rychle. A je fajn na milé chvilky s partnerem pro oba...
Recenze produktu: Blendea BIO Ashwagandha 90 kapslí
5 / 1x
Účinkuje
Recenze produktu: Naturalis BIO Ashwagandha 200 g
5 / 1x
Výborný doplněk stravy, který uklidňuje a navozuje pohodu, zvyšuje energii. Balení v krásné plechovce, kterou pak dále můžete použít, je velmi praktické 👌
Recenze produktu: Advance Ashwagandha 90 kapslí
4.8 / 5x
Recenze produktu: GymBeam Ashwagandha 90 kaps unflavored 90 ks
4.2 / 5x
posledný nákup uplna katostrofa !!!!! čakam na tovar viac ako 5 dni, pričom som ho dopredu zaplatila!! NEUVERITELNá NESERIOZNOSť ZO STRANY ESHOPU!!!! NEDáVA MOžNOSť PRISť SI PRE ZASIELKU DO LEKáRNE OSOBNE ANI ZAPLATIť PRI PREBRANí ZáSIELKY.....!!!!! vôBEC NEODPORUčOM!!!!!!

Produkty z kategorie Ashwagandha jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Ashwagandha seřazené od těch nejlevnějších. Ashwagandha jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších.