Aspirin 500mg obalené tablety 8 ks

Aspirin 500mg obalené tablety 8 ks

Obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku).

Skladem 1-5 ks Můžete mít zítra možnosti doručení
49 Kč 51 Kč
Cena za 1 ks: 6,13 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 0 ks tohoto produktu.
Nákupem získáte 0.49 kreditu
5.0
100 % zákazníků doporučuje
5
4
3
2
1
100 % zákazníků doporučuje

Aspirin 500mg obalené tablety 8 ks

Účinné látky
Kyselina acetylsalicylová

Užití
Používá se k symptomatické léčbě horečky a/nebo mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, chřipkový syndrom, bolest zubů nebo bolest svalů. Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety je určen pouze pro dospělé a dospívající od 12 let věku (vážící 40 kg a více). Pokud se do 3 dnů (u horečky) nebo 3-4 dnů (u bolesti) nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Dávkování
Dospělí a dospívající (od 16 let věku). Doporučená jednotlivá dávka je 1 tableta. Tato dávka může být dle potřeby užita opakovaně s odstupem minimálně 4 hodiny. U intenzivnější horečky nebo bolesti je doporučená jednotlivá dávka 2 tablety. Tato dávka může být dle potřeby užita opakovaně s odstupem minimálně 4 hodiny. Celková denní dávka nemá přesáhnout 6 tablet.
Starší pacienti (od 65 let věku). Doporučená jednotlivá dávka je 1 tableta. Tato dávka může být dle potřeby užita opakovaně s odstupem minimálně 4 hodiny. Celková denní dávka nemá přesáhnout 4 tablety.
Dospívající ve věku 12-15 let (vážící 40-50 kg). Dávkování závisí na hmotnosti dospívajícího; odkaz na věk je pouze orientační. Doporučená jednotlivá dávka je 1 tableta. Tato dávka může být dle potřeby užita opakovaně s odstupem minimálně 4 hodin. Celková denní dávka nemá přesáhnout 6 tablet.

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.

Zkuste také ostatní výrobky značky Aspirin, které uvidíte v kategoriích Volně prodejné léky, Dýchací soustava a Horečka. Výrobek je v současnosti ve slevě 4 %.

EAN: 8590322002872
Značka: Aspirin
SUKL kód: 0188200
Velikost balení: 8 ks
Věk: >12 let
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Tableta
Pro: Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Trápí mě: Zuby, dásně, Bolest hlavy, migréna, Bolest kloubů, svalů, šlach, Horečka
Váha: >40 g
Originální název: Aspirin 500mg por.tbl.obd.8x500mg
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení
5.0
100 % zákazníků doporučuje
5
4
3
2
1
100 % zákazníků doporučuje

Aspirin 500mg obalené tablety 8 ks

Účinné látky
Kyselina acetylsalicylová

Užití
Používá se k symptomatické léčbě horečky a/nebo mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, chřipkový syndrom, bolest zubů nebo bolest svalů. Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety je určen pouze pro dospělé a dospívající od 12 let věku (vážící 40 kg a více). Pokud se do 3 dnů (u horečky) nebo 3-4 dnů (u bolesti) nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Dávkování
Dospělí a dospívající (od 16 let věku). Doporučená jednotlivá dávka je 1 tableta. Tato dávka může být dle potřeby užita opakovaně s odstupem minimálně 4 hodiny. U intenzivnější horečky nebo bolesti je doporučená jednotlivá dávka 2 tablety. Tato dávka může být dle potřeby užita opakovaně s odstupem minimálně 4 hodiny. Celková denní dávka nemá přesáhnout 6 tablet.
Starší pacienti (od 65 let věku). Doporučená jednotlivá dávka je 1 tableta. Tato dávka může být dle potřeby užita opakovaně s odstupem minimálně 4 hodiny. Celková denní dávka nemá přesáhnout 4 tablety.
Dospívající ve věku 12-15 let (vážící 40-50 kg). Dávkování závisí na hmotnosti dospívajícího; odkaz na věk je pouze orientační. Doporučená jednotlivá dávka je 1 tableta. Tato dávka může být dle potřeby užita opakovaně s odstupem minimálně 4 hodin. Celková denní dávka nemá přesáhnout 6 tablet.

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.

Zkuste také ostatní výrobky značky Aspirin, které uvidíte v kategoriích Volně prodejné léky, Dýchací soustava a Horečka. Výrobek je v současnosti ve slevě 4 %.

EAN: 8590322002872
Značka: Aspirin
SUKL kód: 0188200
Velikost balení: 8 ks
Věk: >12 let
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Tableta
Pro: Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Trápí mě: Zuby, dásně, Bolest hlavy, migréna, Bolest kloubů, svalů, šlach, Horečka
Váha: >40 g
Originální název: Aspirin 500mg por.tbl.obd.8x500mg
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení

Doporučujeme Vám tyto podobné produkty

5.0
100 % zákazníků doporučuje
5
4
3
2
1
100 % zákazníků doporučuje

Hodnocení produktu

{{ comment.name }}
Ověřený nákup
{{ comment.updatedAt }}
Zákazník doporučuje
Zákazník nedoporučuje

{{ pros }}

{{ cons }}

Užitečné?
Příbalovou informaci můžete stáhnout zde
EAN: 8590322002872
Značka: Aspirin
SUKL kód: 0188200
Velikost balení: 8 ks
Věk: >12 let
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Tableta
Pro: Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Trápí mě: Zuby, dásně, Bolest hlavy, migréna, Bolest kloubů, svalů, šlach, Horečka
Váha: >40 g
Originální název: Aspirin 500mg por.tbl.obd.8x500mg
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení