Zpět do poradny
Dotaz z 14. 9. 2025

Bolest od ramene k prsu

Nemoci a příznaky
Dobrý den.Prosim mám velké bolesti od ramene k prsů jako by mi bolela žila nebo uzlin nejvíce bolí v klidu a mám vysoký tlak.
Na dotaz odpovídá:

PharmDr. Pavel Horký, Ph.D.

Dobrý den,

pokud se přidá tlak na hrudi, dušnost, pocení, nevolnost či vyzařování do levé paže nebo do čelisti či zad, řešte ihned. Jinak by bylo rovněž vhodné se ještě dnes nechat vyšetřit u lékaře, z toho důvodu, že lze jen těžko odhadovat z čeho potíže vychází. Ale pro jistotu základní vyšetření, poslech srdce, dechu a vyšetření tlaku poskytne lékaři vodítko, odkud potíže vychází.

S pozdravem

Pavel Horký

Užitečné?

Články

Všechny články

Nejhledanější témata

LékyZdraví a prevenceNemoci a příznakyDoplňky stravyBolestLékové interakceInfekceŽenské zdravíDuševní zdravíZažíváníKůžeBylinkyImunitaVitamíny a minerályAntikoncepceMagnesiumAntibiotikaTěhotenstvíProbiotikaIntimní problémyDermokosmetikaDětiPohybový systémAlergieMenstruaceHubnutíVztahy a sexVýživaOči a ušiŽíly a cévyKloubyNervový systémMužské zdravíMočové cestyCholesterol a krevní tlakÚsta a zubyDotaz na lékárnyIntimní hygienaVitamin DDiabetesKašelPéče o těloErekceLaktobacilyEkzémHomeopatieOmega 3-6-9Chřipka a nachlazeníKojeníDýchací soustavaBolest v krkuVitamin CDezinfekceVlasy a nehtyNespavostCestování a výletyPéče o pleťHorečka, zvýšená teplotaNadýmáníDětské nemociZácpaRegeneraceMazlíčciDetoxikaceAlkoholSpánekSportSvalyVaginální infekceMateřství a rodinaKřečové žílyŘedění krveOstropestřecReceptyKrásaOběhový systémPrvní pomocDětská výživaOpalováníDomácnostRýmaNáplastiOparKoronavirusProstataDomácí cvičeníPřírodní kosmetikaInkontinenceSuperpotravinyČlánkyKontraindikaceLepekKosmetika pro mužeVegani a vegetariání

Podobné dotazy

Nejnovější dotazy

Zeptejte se lékárníka

Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.

Všechny dotazy