Dotaz z 7. 3. 2026
Dobrý den,už asi 2 možná i dýl mi ruka sjela s ramene a pak zase zpět do kloubů. Občas mě bolí rameno, ale teď se to zhoršilo. Asi 3 týdny mě bolí ruka od ramene až k prstům, ale nebrni mi prsty. Celá ruka od ramene mě bolí i při pohybu a i když je v klidu. Ani prášky od bolesti ( Ibalgin ani gely nepomáhají) . Tak se chci zeptat, jestli to není zánět šlach nebo ještě něco horšího. Děkuji za odpověď

Na dotaz odpovídá:
PharmDr. Pavel Horký, Ph.D.
Dobrý den,
zánět šlach to být může, ale podle popisu také přetížení, problém s kloubem nebo další možnosti - to odhalí pouze vyšetření u lékaře, ideálně na ortopedii.
S pozdravem
Pavel Horký
Užitečné?
Podobné dotazy
Nejnovější dotazy
Dotaz z 23. 6. 2026
Kombinace léků
Lékové interakceLékyDobrý den,
chtěla bych se zeptat na kombinaci léků Mounjaro 2,5 mg a Helicid 20 mg. Helicid mi byl předepsán po diagnostikování vředu na jícnu.
Může být užívání těchto dvou léků současně problém, nebo je jejich kombinace bezpečná?
Děkuji Vám za odpověď.
Zeptejte se lékárníka
Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.


