ani na opalování nemohu používat. A stejný problém při čištění pokožky obličeje, jakékoli mléko na citlivou pleť po krátkém čase musím odložit. Už si nevím rady, nemluvě o tom, kolik mě tato "péče" stále dokola stojí peněz.

PharmDr. Pavel Horký, Ph.D.
Dobrý den,
Ve vašem případě to vypadá na extrémně citlivou pleť, pravděpodobně růžovku (rosaceu), což by vysvětlovalo pálení očí po krémech i červený nos.
Pokud by to byla rosacea (vhodné by bylo potvrzení lékařem), pak u ní lze používat pouze nejšetrnější přípravky (Bioderma Sensibio H2O 500 ml) + ochranu před slunečním zářením (La Roche-Posay Anthelios UVMune 400 Osvěžující fluid SPF50+ 50 ml) + masti předepsané od lékaře (Rozex).
S pozdravem
Pavel Horký
Doporučené produkty
Podobné dotazy
Svrab
DermokosmetikaKůžeDobrý den,myslím si ze mam svrab ikdyz nemam žádné cestičky ani chodbičky a v noci me nic nesvědí tak mam porad pocit neustále jak by něco po mě lozilo hlavně když sedím přes den nemůžete mi prosím zavolat poradit a jestli to ten svrab je nebo neni ? Dekuji
zobrazit odpověďNejnovější dotazy
Pomoc při potížích
ZažíváníZdraví a prevenceDobrý den trápí mě časté vyprazdňování ráno 2x po sobě žádné extra průjmy buď normální stolice nebo ridčí jsem 2 roky po operaci žlučníku. Některé dny se to zhorší na 4 za den je to velmi nepříjemný a je mi špatně. Co by jste mi na to doporučili z vlastní zkušenosti? A ještě se chci zeptat jaké probiotika nebo Laktobacily by jste mi doporučili na to koupit?
Děkuji
Těhotenství
Vztahy a sexZdraví a prevenceDobrý den chtěla bych se zeptat užívala jsem 3 platíčka marvelonu antikoncepci, po 7 dní pauze poslední pilulka. jsem dostala menstruaci 24.5. do 30.5. pohlavní styk byl od 1.6. do 14.6 obden avulace 7.6. 8.6 je šance na otěhotnění 17.6. jsem si dělala těhotenský test s ranní močí ale test negativní menstruace má přijít 21.6 ale obávám se že těhotenství nebude děkuji Němcová
zobrazit odpověďZeptejte se lékárníka
Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.



