Co dělat s hlenem ve stolici?
Nemoci a příznakyMgr. Dominika Zourková
Dobrý den,
přítomnost hlenu ve stolici může být indikátorem různých zdravotních potíží, jako jsou infekce, potravinové alergie nebo vážná onemocnění, včetně Crohnovy choroby nebo dráždivého tračníku. Je důležité tuto skutečnost brát vážně a neodkládat návštěvu lékaře. Specialista provede potřebná diagnostická vyšetření a poskytne vám odpovídající informace a doporučení k dalšímu postupu.
Přeji hezký den,
Zourková
Podobné dotazy
slinivka
Nemoci a příznakyDobrý den, pane doktore, chtěl bych se zeptat, měl jsem bolesti břicha, průjmy, které se střídají s kašovitou stolicí, mírně zvýšená teplota a bolesti zad. Byl jsem na ultrazvuku, ten nic neukázal. Dále jsem byl na krevních testech amyláza, lipáza, jaterní testy, cukry a odběr stolice na pankreatickou elastázu. Vše bylo v normě až na lipázu která byla dle laboratoře Synlab mírně zvýšená. Hodnota vyšla 1,52 a norma ( 0,0 -1,12 ). Doktor mi předepsal Dusputalin, Prosulpin a Normix s tím, že se o zánět slinivky nejedná, že hodnoty lipázy jsou jen mírně zvýšené a že hodnota při zánětu jak akutním, tak chronickém by byla zvýšená několikanásobně, že může být slinivka jen podrážděná nebo můžu mít vyšší cholesterol aj.?? Trpím také delší dobu cca 6 let IBS (dráždivý trakčník). Co si o tom myslíte, je to možné, nebo byste mi doporučil zopakovat krevní testy popř. další vyšetření např. EUS nebo MRI. Může mi toto vyšetření doporučit i praktický lékař? Děkuji za Váš názor a doporučení.
zobrazit odpověďNejnovější dotazy
10 mg Mounjaro injekční pero
Dotaz na lékárnyDobrý den,
beru dlouhodobě na recept 10 mg Mounjaro injekční pero. V srpnu budu kupovat další pera a chtěl jsem oslovit Vás zda bude možné zakoupit na recept u Vás na pobočce v Kunovicích.
děkuji Liška Jiří
tel.: 608810815
Zeptejte se lékárníka
Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.



