Coldrex MAXGrip Citron 10ks

-12 %

Coldrex MAXGrip Citron 10ks

Už jeden šálek přináší znatelnou úlevu při chřipce a nachlazení. Nejčastější příznaky chřipky a nachlazení jsou bolest hlavy, krku, zvýšená teplota, horečka, kašel, ucpaný nos, rýma, bolest kloubů, únava a vyčerpanost. Silný účinek - určeno pro dospělé nad 65 kg.

Skladem > 5 ks Můžete mít dnes možnosti doručení
149 Kč 169 Kč
Cena za 1 ks: 14,90 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 5 ks tohoto produktu.
Nákupem získáte 1.49 kreditu
5.0
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
5
4
3
2
1
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje

Coldrex MAXGrip Citron 10ks

Tento horký nápoj, který byl navržen pro rychlou úlevu od příznaků nachlazení a chřipky, obsahuje známou látku proti bolesti paracetamol, také dekongestan fenylefrin-hydrochlorid.

  • Paracetamol pomáhá zmírnit bolest hlavy, dutin, bolest v krku a bolavé tělo, a také může snižovat teplotu, je-li přítomna horečka
  • Fenylefrin-hydrochlorid přináší úlevu od ucpaného nosu a dutin, umožňuje tedy snáze dýchat
  • Tento přípravek obsahuje také vitamín C

Coldrex MaxGrip Citron je vhodný pro dospělé a mladistvé od 15 let s tělesnou hmotností nad 65 kg.
Každá dávka obsahuje paracetamol 1000 mg a fenylefrin-hydrochlorid 10 mg.
Neužívejte spolu s jiným přípravkem, který obsahuje paracetamol, nebo jinými léky pro úlevu od kašle a nachlazení, kongesce nebo ucpaného nosu.

Dávkování
Dospělí (včetně starších osob) a dospívající od 15 let s tělesnou hmotností nad 65 kg: 1 sáček rozpuštěný v šálku horké vody každých 4-6 hodin podle potřeby.
Neužívá se více než 4 sáčky během 24 hodin. Minimální odstup mezi jednotlivými dávkami je 4 hodiny. Maximální denní dávka paracetamolu je 4 g.

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.

Zkuste také ostatní výrobky značky Coldrex, které jsou v kategoriích Slevy. Výrobek hodnotilo 10 zákazníků a 100 % by ho doporučilo. Produkt je nyní ve slevě 12 %. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Chřipka a nachlazení.

EAN: 8594060895055
Značka: Coldrex
SUKL kód: 0209734
Velikost balení: 10 ks
Věk: >15 let
Forma: Prášek na výrobu nápoje
Pro: Pro děti, Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Trápí mě: Chřipka a nachlazení
Indikační skupina: Analgetica, antipyretica
Originální název: Coldrex MAXGrip Citron 10 KS
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení
5.0
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
5
4
3
2
1
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje

Coldrex MAXGrip Citron 10ks

Tento horký nápoj, který byl navržen pro rychlou úlevu od příznaků nachlazení a chřipky, obsahuje známou látku proti bolesti paracetamol, také dekongestan fenylefrin-hydrochlorid.

  • Paracetamol pomáhá zmírnit bolest hlavy, dutin, bolest v krku a bolavé tělo, a také může snižovat teplotu, je-li přítomna horečka
  • Fenylefrin-hydrochlorid přináší úlevu od ucpaného nosu a dutin, umožňuje tedy snáze dýchat
  • Tento přípravek obsahuje také vitamín C

Coldrex MaxGrip Citron je vhodný pro dospělé a mladistvé od 15 let s tělesnou hmotností nad 65 kg.
Každá dávka obsahuje paracetamol 1000 mg a fenylefrin-hydrochlorid 10 mg.
Neužívejte spolu s jiným přípravkem, který obsahuje paracetamol, nebo jinými léky pro úlevu od kašle a nachlazení, kongesce nebo ucpaného nosu.

Dávkování
Dospělí (včetně starších osob) a dospívající od 15 let s tělesnou hmotností nad 65 kg: 1 sáček rozpuštěný v šálku horké vody každých 4-6 hodin podle potřeby.
Neužívá se více než 4 sáčky během 24 hodin. Minimální odstup mezi jednotlivými dávkami je 4 hodiny. Maximální denní dávka paracetamolu je 4 g.

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.

Zkuste také ostatní výrobky značky Coldrex, které jsou v kategoriích Slevy. Výrobek hodnotilo 10 zákazníků a 100 % by ho doporučilo. Produkt je nyní ve slevě 12 %. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Chřipka a nachlazení.

EAN: 8594060895055
Značka: Coldrex
SUKL kód: 0209734
Velikost balení: 10 ks
Věk: >15 let
Forma: Prášek na výrobu nápoje
Pro: Pro děti, Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Trápí mě: Chřipka a nachlazení
Indikační skupina: Analgetica, antipyretica
Originální název: Coldrex MAXGrip Citron 10 KS
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení

Doporučujeme Vám tyto podobné produkty

5.0
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
5
4
3
2
1
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje

Hodnocení produktu

{{ comment.name }}
Ověřený nákup
{{ comment.updatedAt }}
Zákazník doporučuje Zákazník doporučuje
Zákazník nedoporučuje Zákazník nedoporučuje

{{ pros }}

{{ cons }}

Užitečné?
Příbalovou informaci můžete stáhnout zde
EAN: 8594060895055
Značka: Coldrex
SUKL kód: 0209734
Velikost balení: 10 ks
Věk: >15 let
Forma: Prášek na výrobu nápoje
Pro: Pro děti, Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Trápí mě: Chřipka a nachlazení
Indikační skupina: Analgetica, antipyretica
Originální název: Coldrex MAXGrip Citron 10 KS
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení