Léky na hojení ran a vředů - sleva (0 produktů)

V této kategorii najdete léčivé přípravky s podporou hojení ran, od běžných odřenin přes popáleniny až k otevřeným ranám a vředům. Velmi častým povrchovým poraněním jsou popáleniny. Jejich hojení bývá poměrně zdlouhavé, může ho navíc komplikovat …

Zobrazit více

V této kategorii najdete léčivé přípravky s podporou hojení ran, od běžných odřenin přes popáleniny až k otevřeným ranám a vředům. Velmi častým povrchovým poraněním jsou popáleniny. Jejich hojení bývá poměrně zdlouhavé, může ho navíc komplikovat infekce. Jako první pomoc doporučujeme postižené místo nejprve ochladit a následně aplikovat léčebný prostředek. Pro překrytí popálenin se používá nejčastěji mastný tyl, který se nepřichytí k ráně. K ošetření závažnějších popálenin, mokvajících ran, špatně se hojících vředů atd. je určený široký výběr speciálních krytí na rány. K ošetření a regeneraci pokožky spálené od slunce po nadměrném opalování je na výběr množství kosmetických přípravků.

Uživatelé hodnotí nejlépe řady Bepanthen. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Bepanthen ® Plus krém 500mg/g+5mg/g 100 g. Pro léky na předpis doporučujeme rezervaci na stránkách https://erecept.pilulka.cz/.

Vymazat všechny filtry

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?

Podívejte se na produkty z kategorie Hojení ran a vředů seřazené od těch nejlépe hodnocených. V kategorii Hojení ran a vředů najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších. Podívejte se na produkty z kategorie Hojení ran a vředů seřazené od těch nejprodávanějších.

Zeptejte se lékárníka

Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.

Všechny dotazy