potřeboval bych poradit, jak nejlépe odstranit papilomy doma. Mám je kolem krku a v podpaží.
Děkuji za radu.
Mgr. Dominika Zourková
Dobrý den,
v případě bezpečného odstranění papilomů doporučuji konzultaci s dermatologem. Papilomy se odtraňují laserem nebo elekrokoagulací. V současné době nejsou na trhu žádné volně prodejné přípravky, které by byly určeny k domácímu užití.
Přeji hezký den,
Zourková
Podobné dotazy
Bolest pravého boku
Nemoci a příznakyZdraví a prevenceDobrý den už dlouho mě bolí pravý bok u žeber pocitově jako by mě tam něco rostlo léky,masaze ani teplo nepomáhá jsem po operaci obou kolen a dlouho jsem chodila o berlích prosím o odpověď co s tím mám dělat děkuju
zobrazit odpověďNachlazení
Nemoci a příznakyZdraví a prevenceDobrý den,7 dní mě škrábe v krku nutí mě to na kašel při němž vykašlávam žlutý hlen,mám i rýmu kdy smrkam žlutý hnis,ne pokaždé ,teplotu nemám ale je to nepříjemné ,chci se zeptat takové příznaky kdy to asi odezní.A to v prosinci minulého roku jsem byla nachlazená taky ,trvalo to asi 3tydny.
zobrazit odpověďNejnovější dotazy
Zeptejte se lékárníka
Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.



