Léky na otoky, výrony a podlitiny - Escin (5 produktů)

V této kategorii najdete přípravky k léčbě onemocnění, poranění a poúrazových stavů doprovázených otokem, krevními podlitinami (modřinami), výronem. Většinou jde o poranění měkkých tkání, pohmoždění a tupá poranění, bez poškození kůže. Léčivé …

Zobrazit více

Aescin Teva 20 mg 90 tablet

Můžete mít za 2 dny v pondělí 27. 5.

Aescin Teva 20 mg 30 tablet

Můžete mít za 2 dny v pondělí 27. 5.
Reparil -Dragées 40 tablet

Reparil -Dragées 40 tablet

Můžete mít za 6 dní v pátek 31. 5.
Reparil Gel N 100 g

Reparil Gel N 100 g

Můžete mít za 6 dní v pátek 31. 5.
Reparil Gel N 40 g

Reparil Gel N 40 g

Můžete mít za 6 dní v pátek 31. 5.
Banner
Léky na otoky, výrony a podlitiny - Escin - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Léky na otoky, výrony a podlitiny - Escin ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Léky na otoky, výrony a podlitiny - Escin lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Hirudoid Forte dermální krém 40 g
5 / 1x
Pomohl mi.
Recenze produktu: Almiral® gel 100 g
5 / 15x
Tento gel používám již delší dobu, má rychlé účinky, jsem velni spokojená.
Recenze produktu: Voltaren Rapid 25 mg měkké tobolky proti bolesti 20 ks
5 / 10x
Super
Recenze produktu: Dolgit krém 50 g
5 / 1x
Jsem spokojen. Doporučuji.
Recenze produktu: Dolgit dermální gel 50 g
5 / 2x
Dobrý na různé bolesti, např. zad a otoky nohou.
Recenze produktu: Hirudoid gel 40 g
5 / 2x
Pomohl
Recenze produktu: Ascorutin 50 tablet
5 / 40x
Kvalitní za přívětivou cenu.
Recenze produktu: Ibalgin Duo Effect krém 100 g
5 / 1x
Maximálně účinný krém
Recenze produktu: Hirudoid Forte gel 40 g
5 / 1x
výborné
Recenze produktu: Aulin gel dermální gel 50 g
5 / 12x
Dobrý gel, nezůstává mastnota, rychle se vstřebává, pomáhá.

V této kategorii najdete přípravky k léčbě onemocnění, poranění a poúrazových stavů doprovázených otokem, krevními podlitinami (modřinami), výronem. Většinou jde o poranění měkkých tkání, pohmoždění a tupá poranění, bez poškození kůže. Léčivé přípravky se aplikují převážně lokálně, ve formě gelů, mastí či krémů, ale nabízíme i tablety s účinnou látkou aescin (escin), která má protiedematózní, odvodňující a protizánětlivý účinek a rychle odstraňuje obtíže způsobené místním otokem.

Otoky, Výrony a Modřiny: Jak s nimi správně zacházet

Otoky, výrony a modřiny jsou běžné věci, se kterými se můžeme setkat v každodenním životě. Jak poznat, kdy je otok nebo modřina vážnější a jakými způsoby můžeme tyto nepříjemné situace zvládnout?

Otoky

Otoky mohou být způsobeny různými faktory, jako jsou zranění, nadměrná fyzická zátěž nebo zánět. Ke zmírnění otoků se často používají studené obklady, komprese a zvedání postižené části. Některé masti nebo gely s obsahem arniky mohou také pomoci snížit otok.

TIP: Na další komprese se doporučujeme podívat do naší kategorie Gázy a kompresy.

Výrony

Vyhození kloubu je situace, kdy dojde k vyjetí kloubu z normální polohy. Tato situace vyžaduje okamžitou lékařskou pomoc. Po diagnostice lékařem může být vyhozený kloub spraven na místě, a následně je vhodné podstoupit rehabilitaci.

Modřiny

Modřiny vznikají následkem podlitiny krve pod kůží po úrazu. Pro rychlejší hojení modřin je vhodné použít speciální mast nebo krém navržený k redukci modřin a otoků. Obsahují často látky, jako je heparin nebo arnika, které podporují resorpci podlitin.

Diagnostika

Diagnostika otoků, vyhození a modřin je obvykle prováděna lékařem na základě fyzikálního vyšetření a případně doplněna rentgenovým nebo jiným obrazovým vyšetřením. Správná diagnostika je klíčová pro zvolení vhodné léčby.

Léčba

Léčba otoků zahrnuje klid postižené části, chladicí obklady a užívání protizánětlivých léků podle potřeby. Výrony vyžadují léčbu odborníkem, zatímco modřiny mohou být léčeny převážně vhodnými mastmi a gely.

Masti na modřiny

  • Masti na modřiny jsou dostupné bez lékařského předpisu a mohou obsahovat různé účinné látky. Heparin je často používán k podpoře resorpce podlitin, zatímco arnika má protizánětlivé a hojivé vlastnosti.
  • V naší široké nabídce naleznete efektivní masti a krémy navržené speciálně pro léčbu modřin, hematomů a podobných poranění spojených se zánětem a otoky. Tyto produkty jsou určeny pro měkká tkáňová poranění, pohmožděniny a tupé zranění, které nezpůsobují poškození kůže. Masti a krémy jsou formulovány tak, aby rychle a účinně působily, snižovaly otoky a odstraňovaly podlitiny.
  • Přinášíme vám také lokální přípravky ve formě gelů a krémů, které poskytují úlevu od bolesti a podporují proces hojení. Pokud máte problémy s podlitinami a modřinami, tyto produkty jsou zde přímo pro vás, abyste znovu získali pohodlí a lepší pohyblivost. Vyberte si z naší nabídky a nastartujte cestu k rychlému uzdravení.

Prevence

Prevence otoků, výronů a modřin spočívá v opatrnosti a prevenci úrazů. Nošení ochranných pomůcek při sportu, prevence pádů a opatrnost při pohybu mohou minimalizovat riziko těchto nepříjemných stavů.

Varování

Pamatujte, že lokální přípravky, které zde uvádíme, by neměly být používány na otevřené rány. Pro léčbu ran a oděrek s poraněnou kůží doporučujeme produkty z kategorií Dezinfekce kůže a  Hojení ran a vředů. Tyto specializované produkty zajistí správnou péči o otevřené rány a podpoří proces hojení kůže.

Podívejte se na produkty z kategorie Krevní výrony, otoky seřazené od těch nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších jsme seřadili kategorii Krevní výrony, otoky. V kategorii Krevní výrony, otoky najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších.

Zeptejte se lékárníka

Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.

Všechny dotazy