Lubrikační gely na podporu početí (6 produktů)

Slyšeli jste někde, že lubrikační gel je „zabiják spermií“? Tohle tvrzení je pravdivé tak napůl. Klasické lubrikační gely, které slouží ke zpříjemnění sexuálního zážitku opravdu vytváří nepříjemné prostředí pro spermie. Ovšem speciální lubrikační …

 Zobrazit více

Slyšeli jste někde, že lubrikační gel je „zabiják spermií“? Tohle tvrzení je pravdivé tak napůl. Klasické lubrikační gely, které slouží ke zpříjemnění sexuálního zážitku opravdu vytváří nepříjemné prostředí pro spermie. Ovšem speciální lubrikační gely na podporu početí byly speciálně vyvinuty tak, aby vytvářely a stimulovaly přátelské prostředí pro spermie. Svým složením vyvažují pH v těle ženy a usnadňují  tak párům přirozenou cestu k početí. Prokazatelně zvyšují pohyblivost a životnost spermií. 

Najít cestu k přirozenému početí vám také pomohou kromě lubrikantů na podporu těhotenství i speciální doplňky stravy jako je kyselina listová nebo přírodní afrodiziakum kotvičník. Další tipy, díky kterým pravděpodobnost přirozeného početí zvýšíte, najdete v našem článku Jak otěhotnět.

Nejlépe hodnoceným produktem je Aliver Nutraceutics Intense fertility gel - podpora početí 30 ml. Uživatelé nejlépe hodnotí značky Aliver Nutraceutics a Gynella.

Lubrikační gely na podporu početí - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Lubrikační gely na podporu početí ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Lubrikační gely na podporu početí lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Aliver Nutraceutics Intense fertility gel - podpora početí 30 ml
5 / 3x
*****
Recenze produktu: Sasmar Conceive Plus Aplikátor 8 x 4 g
4.6 / 9x
Vyzkoušela jsem poprvé v roce 2017 a těhotenství klaplo na první pokus. Pak jsem znovu zakoupila letos na jaře a opět těhotenství na jeden pokus. To bohužel nedopadlo dobře, tak jsem zkusila znovu v létě a opět se zadařilo. Bude to asi víc faktorů najednou, ale doplňky stravy neberu a je mi už 33 let, takže předpokládám, že opravdu funguje. Doporučuju aplikovat 15-20 minut dopředu.

Podívejte se na produkty z kategorie Lubrikační gely na podporu početí seřazené od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Lubrikační gely na podporu početí jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Lubrikační gely na podporu početí seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.