Jak otěhotnět
Rozhodli jste se, že nastal ten správný čas pro miminko? Jste připraveni na mateřství a další etapu života? Pak je čas začít připravovat se na novou roli. Naše produkty vám to nejen usnadní, ale především zpříjemní. Začínáte plánovat rodinu a přemýšlíte, jak zvýšit pravděpodobnost početí? Snahu o přirozené otěhotnění můžete podpořit různými způsoby.
Femibion
Vitamíny

Vitamínová základna každé budoucí maminky

Například kyselinu listovou byste měla začít užívat alespoň tři měsíce předtím, než se rozhodnete otěhotnět, abyste jí zásobila tělo v dostatečné míře. Má příznivý vliv na vývoj plodu. Díky jejímu dostatku v těle se můžete u dítěte vyhnout komplikacím, jakými jsou rozštěp páteře a podobně.

Okuste zázračnou sílu superpotravin

Jednoduchým způsobem, jak obohatit obvykle stereotypní stravu, je příjem superpotravin, jako je například zelený ječmen, rakytník řešetlákový, goji neboli kustovnice čínská, která podle výzkumu pozitivně ovlivňuje mužskou plodnost

Kustovnice

Allnature Zelený ječmen prášek BIO 250 g

Můžete mít zítra
229 Kč
172 Kč

Nástroje Zdraví Chlorella BIO 1200 tablet

Můžete mít zítra493 Kč
Dárek: Pilulka Premium zdarma

Víte, kdy přichází vaše ovulace?

Největší šanci na početí máte samozřejmě v období ovulace. Vyzkoušejte ovulační testy a zjistěte, které dny jsou pro oplodnění nejvhodnější. V případě, že přestane užívat HA, ale nevíte, kdy jste měla poslední ovulaci, je dobré vyčkat do první menstruace a od ní začít sledovat, kdy ovulujete. V tzv. „plodné dny“ se intenzivně věnujte pohlavnímu styku. Pro snadné a rychlé určení ovulace můžete využít jednoduchý domácí test.

Ovulace

Kladete si otázku, jak dlouho předtím, než chcete otěhotnět, vysadit antikoncepci? V globálním měřítku se mluví v průměru o třech měsících, než se vaše tělo očistí od hormonů. Každý organismus ale reaguje na vysazení HA jinak. Podle odborníků lze až v 70 % otěhotnět bezprostředně po vysazení prášků, někdy to může naopak trvat až rok.

Beurer

Zvyšte svoje šance na přirozené otěhotnění

Už to je nějaký ten pátek, co jste s partnerem došli k rozhodnutí, že nastal ten nejlepší čas založit rodinu, pořád se vám ale nedaří? Nebo jste se pro to rozhodli nedávno a chcete zvýšit svoje šance na to, že se stanete pyšnými rodiči co nejdřív? Přizvěte si na pomoc chytrý ovulační test Beurer OT 80.

Jak zvýšit šance?

GS Ovultest 3v1, 3 ks

Můžete mít zítra61 Kč
Akce: Doprava ZDARMA!
Poloha

Jaká je nejlepší sexuální poloha pro otěhotnění?

Pokud věříte tomu, že “na pračce” nikdy neotěhotníte, protože k tomuto účelu je výhradně misionářská poloha a ještě navíc v posteli – jste vedle. Nic takového, jako nejlepší poloha při a po sexu pro početí neexistuje. Není vědecky dokázáno, že by 99 % dětí bylo počato v misionářské poloze, nicméně je stále považována za tu nejspolehlivější.

Je pouze několik velmi výjimečných poloh, ve kterých se ocitne cervix v neobyčejné pozici, která usnadní početí. Ale pokud nejste akrobatka, nikdy se do nich stejně nedostanete. Osvědčenou polohou je však klasika – misionářská poloha – kdy mají spermie cestu k čípku nejjednodušší, dále poloha lžičky či zezadu. Nicméně s nejvhodnější polohou si nelamte hlavu a užívejte si podle své libosti.
Tribulus

Kotvičník - přírodní afrodiziakum

Tribulus zvyšuje libido i hladinu pohlavních hormonů u žen i mužů – U mužů zvyšuje potenci, jelikož zvyšuje hladinu testosteronu až o 30 % – U žen zvyšuje hladinu estrogenů a navíc napomáhá k odbourávání tělesného tuku

Pro afrodiziakum

Nohy

Nohy vzhůru - mýtus nebo pravda?

Kolují různé mýty o tom, jak zaručeně otěhotnět. Nejspíš jste i vy slyšela, že pokud chcete zaručeně přijít do jiného stavu, měla byste po styku ležet několik minut s nohama opřenýma o zeď. O žádné oficiálně ověřené tvrzení se nejedná, ale doporučuje se, aby žena ihned po milování chvíli zůstala ležet v posteli, nejlépe s lehce nadzvednutou pánví a sperma se tak s větší pravděpodobností dostalo, kam má.

Prostamol Uno 320mg 90 měkkých tobolek

Můžete mít zítra565 Kč
Dárek: Pilulka Premium zdarma

Největším nepřítelem plodnosti je stres

Nenechte se vystresovat rozhodnutím založit rodinu. Užívejte si radovánky jako doposud a věřte, že v tu pravou chvíli se miminko zadaří. Čím budete uvolněnější, tím spíše se zvyšují šance na oplodnění. Dělejte vše, co vám pomáhá být v rovnováze a cítit se komfortně. A pokud vás, nebo vašeho partnernera tíží stres, zkuste třeba akupunkturu.

Vyhněte se stresu

Prostamol Uno 320mg 90 měkkých tobolek

Můžete mít zítra565 Kč
Dárek: Pilulka Premium zdarma

 


Autor článku

Simona Bílá
2019-12-20