Na podporu mužské potence (0 produktů)

Použití vhodného lubrikantu může navodit vzrušení, zvýšit sexuální potěšení, a co je nejdůležitější, snížit tření během pronikání. Při výběru správného lubrikantu je potřeba zvážit, jaké od něj máte očekávání. Přejete si zvýšit svůj sexuální výkon …

 Zobrazit více

Použití vhodného lubrikantu může navodit vzrušení, zvýšit sexuální potěšení, a co je nejdůležitější, snížit tření během pronikání. Při výběru správného lubrikantu je potřeba zvážit, jaké od něj máte očekávání. Přejete si zvýšit svůj sexuální výkon a podpořit erekci? Potom čtěte dál.

Lubrikační gely na podporu potence jsou většinou přátelské ke spermiím, proto jsou vhodné, pokud se snažíte otěhotnět. Kromě toho, že pozitivně ovlivňují výkonnost, díky obsaženým rostlinným výtažkům, posilují prokrvení mužského pohlavního orgánu a zajišťují větší tvrdost penisu. 

Jakými jinými způsoby podpořit potenci?

  • bylinky jako je kotvičník zemní 
  • psychoterapie
  • zdravý jídelníček (omezením fastfoodu, rafinovaného cukru, bílé mouky a naopak zvýšenou konzumací ovocných a zeleninových šťáv)
  • pravidelný pohyb - ten má pozitivní vliv na metabolismus, tvorbu testosteronu, vyplavuje adrenalin, obnovuje svaly a díky tomu všemu začíná fungovat erekce i potence
  • absence alkoholu a cigaret

Pokud chcete zvýšit pravděpodobnost otěhotnění, podívejte se i do kategorie Lubrikační gely na podporu početí.

 

 

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?

Podívejte se na produkty z kategorie Na podporu mužské potence seřazené od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Na podporu mužské potence jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Na podporu mužské potence seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.