Anální lubrikační gely (8 produktů)

Pokud patříte k lidem, kteří při sexu rádi experimentují a odkrývají nová potěšení, anální sex pro vás zřejmě nebude tabu. Jinak tomu může být u konzervativnějších milenců. Ať už patříte do té nebo té skupiny, věřte, že anální sex může být velice …

 Zobrazit více

Pokud patříte k lidem, kteří při sexu rádi experimentují a odkrývají nová potěšení, anální sex pro vás zřejmě nebude tabu. Jinak tomu může být u konzervativnějších milenců. Ať už patříte do té nebo té skupiny, věřte, že anální sex může být velice příjemnou záležitostí. Je pouze potřeba se na něj správně připravit. A jednou z nepostradatelných pomůcek je samozřejmě anální lubrikant.

Proč použít lubrikační gel na anální sex?

Konečník na rozdíl od vagíny nevylučuje žádný sekret, proto je vždy nutné použít lubrikaci. Anální lubrikanty mohou být jak silikonové, tak na vodní bázi. Zvolit můžete i znecitlivující lubrikant, díky kterému se bezpečně vyhnete bolestivému sexu. Proto, aby si muž nebo žena anální sex skutečně oblíbil/a, musí ho provozovat s vnímavým partnerem, kterému zcela důvěřuje. Zásadní je psychická pohoda a uvolněná nálada. Tu můžete podpořit příjemnou masáží, vonnými svíčkami nebo afrodiziaky.

Nejlépe hodnoceným produktem je Eros Lubrikant Fisting Gel Ultra X 100 ml. Uživatelé si nejvíc oblíbili řady Love Gel a Eros.

Anální lubrikační gely - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Anální lubrikační gely ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.

Podívejte se na produkty z kategorie Anální lubrikační gely seřazené od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Anální lubrikační gely jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Ty nejprodávanějších kousky v kategorii Anální lubrikační gely najdete mezi prvními.