Nemléčné kaše pro kojence a děti - BIO (19 produktů)

Nasyťte hladová bříška svých malých jedlíků. Ovesné, rýžové, kukuřičné i jiné kaše z této kategorie byly připraveny speciálně pro kojence a starší děti. Neobsahují ani kapku mléka, obsahují cenné živiny a jsou lehce stravitelné. Mohou sloužit jako …

Zobrazit více

Nasyťte hladová bříška svých malých jedlíků. Ovesné, rýžové, kukuřičné i jiné kaše z této kategorie byly připraveny speciálně pro kojence a starší děti. Neobsahují ani kapku mléka, obsahují cenné živiny a jsou lehce stravitelné. Mohou sloužit jako chutný oběd nebo vydatná večeře. Vyberte si tu nej kaši pro vaše děťátko podle věku, jedná se o vhodný příkrm i při kojení. Nabízíme také bezlepkové kaše.

Příprava nemléčné kaše pro kojence

Nemléčná kojenecká kaše je směs zcela bez obsahu mléka. Najdeme v ní pouze obilovinu a případně nějaký přidaný vitamín. Existují tři možnosti, jak nemléčnou kaši připravit. Buď směs zalijete odstříkaným mateřským mlékem, umělým mlékem nebo vodou. Pokud budete používat vodu, ideální je použít kojeneckou a před smícháním ji převařit. Nechte vychladnout. Poté nalijte připravenou vodu nebo mléko do misky. Za stálého míchání vidličkou postupně přidávejte nemléčnou kaši podle návodu na obalu. A je to. Dobrou chuť.

Nemléčná versus mléčná

Pokud má vaše miminko alergii na kravské mléko, sóju či lepek, zvolte jednoznačně nemléčnou kaši, která neobsahuje laktózu. 

Zajímá vás, jak vybrat kojenecké mléko a kdy začít s příkrmy? Vše jsme pro vás podrobně zjistili a přehledně sepsali.

Uživatelé nejlépe hodnotí značky Holle, Kendamil a Gerber. Nejlépe hodnoceným produktem je Sunar ovocná nemléčná kaše s 8 cereáliemi 220 g.

Banner
Nemléčné kaše pro kojence a děti - BIO - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Nemléčné kaše pro kojence a děti - BIO ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Nemléčné kaše pro kojence a děti - BIO lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Nestlé Nemléčná kaše Sinlac Allergy 500 g
5 / 9x
Super
Recenze produktu: Kendamil BIO nemléčná kaše se švestkami a banánem 150 g
5 / 1x
Kase je moc dobra, lehka, jemne nasladla. Da se pripadne dochutit dle libosti. Dceri chutna. Kase ma skvele slozeni, bez zbytecnych aditiv a cukru navic.
Recenze produktu: Nutrilon První kaše rýžová s příchutí vanilky 225 g
5 / 1x
Tuhle značku kaší máme nejraději (z vyzkoušených). Kaše nechutnají uměle a pohodlně se dělají. Nehrudkují, zkrátka za chvíli hotové. Chutnají i mně! :)
Recenze produktu: Sunar první kaše rýžová nemléčná 220 g
5 / 15x
chutná kaše
Recenze produktu: HiPP BIO První kaše nemléčná 100% kukuřičná 200 g
5 / 1x
Chutná
Recenze produktu: HiPP Kaše obilná BIO 100% rýžová 200 g
5 / 2x
Jedna z nejlepších prvních kaší pro dítě. Synovi moc chutná.
Recenze produktu: Holle Bio 3zrnná kaše 250 g
4.9 / 8x
Velmi chutná kaše..
Recenze produktu: Sunar ovocná nemléčná kaše s 8 cereáliemi 220 g
4.9 / 15x
spolu s čerstvym ovocím je najlepšia na svete
Recenze produktu: Holle Bio Rýžová kaše 250 g
4.9 / 8x
Výborná nemléčná kaše, která se velmi dobře rozmíchává. Vřele doporučuji! :)
Recenze produktu: Babybio Nemléčná kaše s verbenou, pomerančovým květem a heřmánkem 220 g
4.6 / 15x
Na tuto kaši jsem byla velice zvědavá, obsahuje totiž verbenu, jednu z mých nejoblíbenějších bylinek, která není příliš používaná, a v jiných dětských příkrmech jsem jí neviděla. Mám ráda její citrónovou vůni a chuť. Můj dvouletý syn není v jídle příliš vybíravý, ale všimla jsem si, že to, co chutná mě, chutná obvykle i jemu.

Zboží z kategorie Nemléčné kaše pro kojence a děti jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Nemléčné kaše pro kojence a děti seřazené od těch nejkvalitnějších kousků. Ty nejprodávanějších kousky v kategorii Nemléčné kaše pro kojence a děti najdete mezi prvními.