Nejlepší Pokračovací kojenecká mléka (2) - BIO (15 produktů)

Pokračovací kojenecká mléka jsou určena pro starší miminka od 6 měsíců, která jsou odstavována od klasického kojení nebo ze zdravotních důvodů maminek kojená být nemohou. Kojenecká mléka se svým složením i nutričními hodnotami podobají mateřskému mléku, proto nemusíte mít obavy, že by vašemu miminku něco chybělo.

Zobrazit více

Pokračovací kojenecká mléka jsou určena pro starší miminka od 6 měsíců, která jsou odstavována od klasického kojení nebo ze zdravotních důvodů maminek kojená být nemohou. Kojenecká mléka se svým složením i nutričními hodnotami podobají mateřskému mléku, proto nemusíte mít obavy, že by vašemu miminku něco chybělo.

Složení pokračovacích mlék

Pokračovací mléka se svým složením od těch počátečních trochu liší. Stále obsahují všechny nezbytné vitamíny, minerály a probiotické látky, které posilují imunitní systém a přispívají ke zdravému růstu děťátka. Už ovšem neobsahují adaptovanou bílkovinu a liší se ve vitamínech a minerálech, které děti v daném věku potřebují. Také v nich můžeme najít sacharózu, díky které má kojenecké mléko sladkou chuť.

Pro vaše miminko jenom to nejlepší

Na Pilulce si vyberete z bohaté nabídky opravdu kvalitních pokračovacích mlék. Filtrovat můžete podle značek, vlastností nebo ceny. Přejete si pro své děťátko čistě přírodní složení či mléko v bio kvalitě? Není problém, račte vybírat. Pokud se chcete dozvědět o kojeneckém mléku mnohem víc, nahlédněte do našeho chytrého průvodce kojeneckými mléky.

Zákazníci si nejvíc oblíbili řady Nutrilon, Nestlé Beba a Holle. Nejlépe hodnoceným produktem je Hami 2 Pokračovací mléko od ukončeného 6. měsíce 600 g.

HiPP 2 BIO Combiotik mléko 700 g

Můžete mít ve středu 24. 4.

HiPP 2 BIO Combiotik Mléko tekuté 200 ml

Můžete mít ve středu 24. 4.

HiPP Mléko 2 BIO kozí 400 g

Můžete mít ve čtvrtek 18. 4.
Nejlepší Pokračovací kojenecká mléka (2) - BIO - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Nejlepší Pokračovací kojenecká mléka (2) - BIO ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Nejlepší Pokračovací kojenecká mléka (2) - BIO lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Nutrilon 2, 350 g
5 / 13x
spokojenost
Recenze produktu: Hami 2 Pokračovací mléko od ukončeného 6. měsíce 600 g
5 / 2x
Dětem chutná , žádné zažívací potíže.
Recenze produktu: Nutrilon 2 Profutura DUOBIOTIK 4 x 800 g
5 / 61x
Mlíčko se dobře rozpouští,hezky voní i chutná a co oceňuji je dobře uzavíratelná plechovka
Recenze produktu: Nutrilon 2 x 800 g
5 / 9x
Nízká cena
Recenze produktu: Nutrilon 2 Profutura® CESARBIOTIK™ 800 g
5 / 57x
Následná mliečna dojčenská výživa so nás milé prekvapila. Odporúčam.
Recenze produktu: Nutrilon 2 5 x 30 g
5 / 13x
Skvělé testovací balení!
Recenze produktu: Hami kojenecké mléko na dobrou noc od uk. 6. měsíce 600 g
5 / 5x
top
Recenze produktu: HiPP 2 BIO Combiotik® Pokračovací mléčná kojenecká výživa 4 x 700 g
5 / 30x
Spokojena
Recenze produktu: Nutrilon 2 Profutura® CESARBIOTIK™ 4 x 800 g
5 / 57x
Toto kojenecké mléko doporučuji, syn přijal bez problémů, neměl žádné bolení bříška. Snadno se rozpouští. Veškeré informace na přípravu jsou uvedené na obalu. Součástí je i praktická odměrka, která se zacvakne do víčka a je tak vždy po ruce. Doporučuji maminkám po císařském řezu, toto mléko je určeno především pro takto narozená miminka.
Recenze produktu: Sunar BIO 2 pokračovací kojenecké mléko 700 g
5 / 11x
Pro mě byla značka Sunar jasná volba a toto BIO mléko je výborné.

Kategorii Pokračovací kojenecká mléka (2) jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Pokračovací kojenecká mléka (2) seřazené od těch nejkvalitnějších kousků. Ty nejprodávanějších kousky v kategorii Pokračovací kojenecká mléka (2) najdete mezi prvními.