
PharmDr. Pavel Horký, Ph.D.
Dobrý den,
vyšetření a lékař řekne přesně o co se jedná. Orientačně může jít například o drobnou cystičku, ucpanou žlázku, mazovou žlázku.
Tedy ideálně zajít ke kožnímu lékaři.
S pozdravem
Pavel Horký
Podobné dotazy
pálení penisu
Močové cestyMužské zdravíZdraví a prevenceDobrý den,
po nechráněném orálním sexu mě druhý den začal pálit penis, žalud mi trochu zčervenal, objevili se drobné skvrnky. Začal jsem aplikovat 3x denně Cotylena krém, skvrnky skoro zmizeli, žalud je normální, bez vředu. Pálení však setrvává i po 2 týdnech, jen už není celodenní. Po celou dobu se neobjevil výtok, močení je bez pálení. Jak dlouho může trvat léčba mykózy?
Může se jednat i o pohlavní chorobu, když zde není výtok?
Děkuji
Nejnovější dotazy
Pomoc při potížích
ZažíváníZdraví a prevenceDobrý den trápí mě časté vyprazdňování ráno 2x po sobě žádné extra průjmy buď normální stolice nebo ridčí jsem 2 roky po operaci žlučníku. Některé dny se to zhorší na 4 za den je to velmi nepříjemný a je mi špatně. Co by jste mi na to doporučili z vlastní zkušenosti? A ještě se chci zeptat jaké probiotika nebo Laktobacily by jste mi doporučili na to koupit?
Děkuji
Těhotenství
Vztahy a sexZdraví a prevenceDobrý den chtěla bych se zeptat užívala jsem 3 platíčka marvelonu antikoncepci, po 7 dní pauze poslední pilulka. jsem dostala menstruaci 24.5. do 30.5. pohlavní styk byl od 1.6. do 14.6 obden avulace 7.6. 8.6 je šance na otěhotnění 17.6. jsem si dělala těhotenský test s ranní močí ale test negativní menstruace má přijít 21.6 ale obávám se že těhotenství nebude děkuji Němcová
zobrazit odpověďZeptejte se lékárníka
Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.


