Mgr. Dominika Zourková
Dobrý den,
v případě zánětu močového měchýře není pohlavní styk nebezpečný. Dané onemocnění není pohlavně přenosné, proto nemusíte mít žádné obavy. Nicméně doporučuji dodržovat hygienická opatření, zejména po pohlavním styku. Je vhodné, aby se partnerka vymočila a následně se osprchovala.
Přeji hezký den, Zourková
Podobné dotazy
Otěhotnění
TěhotenstvíVztahy a sexZdraví a prevenceDobrý den,
Když jsem měla sex s přítelem on se mi vystříkal na bříško utřeli jsme to do kapesníku jak bříško tak penis a za 2-5 min jsme zase pokračovali v sexu můžu být z toho těhotná? Nebo musel vystříkat do pochvy
Děkuji za odpověď
Nechrani styk
MenstruaceTěhotenstvíVztahy a sexDobrý den chci se zeptat s přítelem jsme měli 16.5 nechráněným styk a on to do me pustil a to sem mela spineni menstruaci ke konci a ted sem zjistila ze mám světle růžovou menstruaci ale není to ta typycka mužů byt tehotna ?
zobrazit odpověďNejnovější dotazy
Kožní
ImunitaInfekceKůžeDobrý den ,chtěla bych se zeptat ,na kožním mi sice dokt dala mast a Linola na omývání sprchový .ale moc jsem nerozuměla co to mám ale pod nadry a pod briškem bohužel převislé ,se mi kůže zapaří a nejde tam na kůži vzduch ,vecer když se osprchnu tak po osušení mi to hodně zčervená a v lékárně mi poradili ACTIMAS na takovou vodičku na potření ,chvili nechám a pak jsem si v lekarne koupila mast ATOPIC ,ale je to malá tuba a já bych ji potřebovala více,aby to trochu chladilo ,jinak mě to přes den svědí ,beru ZOdac ,Ale ,jen mě zajímá proč to mám po sprchování červené.Nevim co dělam špatně.měla jse,m v létě ruzi a pak rodinná akce a hrozně jsem se stresovala a pak se mi "rozjell " nevim zda to je ekzem dávám si tam látku ,ale pokud Atopic je to mala tuba jako vazelína ,Nevím ,jak si mohu sama ještě pomoci .Nemáte nějakou radu ,Děkuji
zobrazit odpověďZeptejte se lékárníka
Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.



