sláva nazdar výletu
Parakito

Bezpečné léto v přírodě

Sluníčko už svítí čím dál víc, léto je za rohem. Také se ho nemůžete dočkat? Spolu s ním ale na scénu přichází i komáři a klíšťata, která nám léto dokáží pěkně znepříjemnit. Co s tím? Jděte na ně chytře s PARA'KITO®.

Chci se dozvědět více o PARA'KITO®

Sláva nazdar výletu

Svačinka je základ

Zábava na každý výlet

Kdo je připraven, není překvapen

Vybavená lékárnička nesmí chybět

HiPP
sláva nazdar výletu

Svačina je základ

Víte jak na zdravou a chutnou svačinku na výlet?

Svačina je jednou z nejdůležitějších věcí, kterou nesmíme na výlet zapomenout. Pokud nechcete zrovna stavět v „mekáči“, je dobré si ji nachystat už doma. Připravit zdravou a zároveň chutnou svačinku není zas tak těžké. Nezapomínejte na zeleninu, čokoládu vyměňte za ovoce a nebo si vyberte z naší široké nabídky zdravých svačinek.

svačina
Svačinka do ručičky

Svačinka do ručičky

Když před mámou malého dítěte řeknete slovo kapsička, vybaví si malý zázračný pytlíček, který v sobě ukrývá různé náplně. Taky ji hned napadne, že má snadno vyřešenou svačinku, kterou dítku dá do ručky a má klid. U ovocných kapsiček si jen pohlídejte, aby obsahovaly 100% ovoce a hurá na výlet.

Sladké a křupavé svačinky

Samozřejmě, ani se zdravou stravou se to nemá přehánět a děti jistě ocení, když k jídlu přibalíte i něco menšího sladkého, třeba jako motivační odměnu za zdolání velkého kopce. Vhodná je kvalitní čokoláda, ovšem v horku to může být problém, pak mohou být lepší méně sladké sušenky nebo domácí muffinky. Anebo si dopřejte během svého putování porci zmrzliny.

Sladké a křupavé svačinky
Svačinky pro nejmenší hladovce

Svačinky pro nejmenší hladovce

Objevte kojeneckou výživu v tekuté formě, kterou lze jednoduše ihned podávat z praktické lahvičky bez nutnosti ohřívání. Příprava mlíčka je zase o něco jednodušší! Počáteční tekuté mléko je již připraveno ve správném poměru.

Díky svému balení a rychlé přípravě tekuté mléko zajisté využijete při cestách autem, na procházkách, výletech, při nutném cestování, ale i při večerním krmení. Snadnou přípravu ocení určitě i tatínek nebo babičky při hlídání.

Vybíráte pro svoje děťátko příkrmy? Zkuste ty od značky Plasmon!

Nejlepší, co děťátko do startu života může dostat, je mateřské mléko. Ne vždy ale maminka může kojit, na řadu pak přichází náhradní kojenecká výživa. Časem se také mění potřeby děťátka, mléko už nedokáže tyto potřeby vykrýt a nastane čas na první příkrmy.

Chci si přečíst více

Plasmon
Sunar

Podávejte stylově

Chutně a stylově? Tomu neodolá ani ten největší frfňa. Taky si pamatujete na svoji dětskou lžičku a talířek bez kterého by jídlo nechutnalo tak dobře? Děti jedí očima a svačinka musí být zábavná. Zároveň by se měla nenáročně a rychle vybalovat. Rodiče zase požadují, aby vydržela neporušená, čerstvá a její balení nezabralo mnoho času.

Podávejte stylově
zábava
zábava

Zábava na každý výlet

Přiznejme si, že zaujmout malé děti není vůbec hračka. Ono to může vypadat vlastně celkem neškodně. Zabalíte svačinu, obujete boty a vyrazíte směr hrad nebo rozhledna. Teoreticky vás čeká krásný den. Teoreticky. Pokud vaše děti patří k těm náročnějším, chce to pořádnou přípravu předem. Jedete třeba na hrad? Co takhle z toho udělat rytířskou výpravu, naplánujte zábavné úkoly, které cestou budete plnit, vemte s sebou meče a kořist může být třeba zdravá, ale chutná svačinka. Udělejte z každého výletu průzkumný výlet

Odrážedla všeho druhu

Každé dítě má rádo odrážedla. Neutuchající radost z pohybu je vlastní snad všem dětem, není tedy divu, že odrážedla se stala přirozenou součástí dětských životů stejně jako třeba míč. Od radosti z jízdy už je to pak jen krůček k dětskému kolu.

Odrážedla všeho druhu
děti a slunění

Společné hry

Společenské hry, které zabaví úplně celou rodinu, jsou tou nejlepší volbou na deštivé odpoledne či pohodové večery. Společenské hry přináší spoustu zábavy i nových vědomostí. Je to ten nejlepší nástroj jak děti zabavit, naučit je hrát férově i prohrávat.

rozdělovník

Kdo je připraven, není překvapen

Co vše se vám může na cestách hodit? Ač ty naše roztomilé drobečky milujeme z celého srdce, moc dobře víme, že to jsou hovádka. Věčně špinavé, ulepené ruce a pusinky a vy vůbec netušíte od čeho, vždyť tu marmeládu měli před týdnem! Každá máma se musí naučit předvídat a být připravena, proto s sebou všude nosí zásobu vlhčených ubrousků, náhradních plenek a nekonečnou zásobu kapesníčků.

Kdo je připraven, není překvapen
WaterWipes

Každý rodič zažívá velký stres, když musí sledovat utrpení vlastního děťátka. Opruzeniny, resp. kontaktní dermatitida, jsou velmi běžnou vyrážkou, která trápí hodně i těch nejšťastnějších miminek.

 

Tato „plenková“ nemoc způsobí zarudnutí, svědění a podráždění pokožky děťátka tak, že děti se stanou mimořádně zranitelnými a nadměrně citlivými i na jiné než jen „plenkové“ podněty.

Přečíst více

Bella Happy

Spolehněte se na Bayby stejně, jako se vaše miminko spoléhá na vás

Aby vaše miminko mělo na své cestě k objevování světa vše, co potřebuje, a to včetně klidných a spokojených rodičů, je tu Bayby. Značka prémiové péče o nejmenší. Miminkům i rodičům pomáháme lépe zvládnout období kojení, bezpečnou přípravu kojenecké i batolecí stravy, při rozvíjení smyslů a s mnoha dalšími každodenními činnostmi. Spo­lehněte se na Bayby stejně, jako se vaše miminko spoléhá na vás.

Přečtěte si více

Bayby vlastní obsah na MK
Philips Avent
sláva nazdar výletu

Vybavená lékárnička nesmí chybět

Při balení na dovolenou určitě nesmí ve vašem zavazadle chybět lékárnička. Její obsah by měl odpovídat vašim potřebám. Určitě v ní mějte náplasti na rány, dezinfekce, obvaz, léky proti horečce. V případě potřeby i léky proti alergii a další léky, které pravidelně užíváte.

Lékárnička
Rybilka NEO

Rybilka NEO

Dětská mast k péči o pokožku se sklonem k opruzeninám, komplexní složení pěti pečujících látek, zklidňuje podrážděnou pokožku, bez konzervantů a parfemace.

Objevit

sláva nazdar výletu