- Zdraví a léky
- Trápí mě
Co Vás trápí? - Kosti, páteř
Zákazníci si oblíbili značky Enterol, Imodium a Loperon. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Imodium 2 mg 20 tobolek.
Zákazníci si oblíbili značky Enterol, Imodium a Loperon. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Imodium 2 mg 20 tobolek.
Cena
Akce a slevy
Hodnocení
Trápí mě1
Bolest kloubů, svalů (108) Bolest hlavy, migréna (75) Chřipka a nachlazení (61) Dutina ústní a krk (59) Zuby, dásně (59) Horečka (48) Vlhký kašel a špatné odkašlávání (43) Menstruační bolesti (42) Rýma (37) Alergie (32) Onemocnění kůže a nehtů (32) Nedostatek vitamínů a minerálů (26) Trávení (24) Zácpa/průjem (24) Suchý dráždivý kašel (22) Dýchání a hlasivky (21) Kosti, páteř (21) Překyselení žaludku a pálení žáhy (17) Kouření (16) Srdce a cévy (15) Gynekologické potíže (14) Otoky, výrony, odřeniny, pohmožděniny (14) Úzkost, stres, nespavost (13) Žaludek, nevolnost (13) Žilní potíže, pocit těžkých nohou (13) Dezinfekce kůže a ran (12) Hemoroidy (11) Afty a popraskané koutky (9) Opary (9) Únava a špatné soustředění (9) Vlasy, nehty, pokožka (8) Játra (7) Rány a jizvy (7) Ekzém (6) Imunita (6) Problém s očima (6) Popáleniny (5) Akné (4) Chladné končetiny (4) Žlučník (4) Potíže s prostatou (3) Inkontinence (2) Močové cesty a ledviny (2) Nadváha (2) Tenké a tlusté střevo (2)
Velikost balení
Věk
Vlastnosti
Značky
Produktové řady
Režim výdeje
Co Vás trápí? - Kosti, páteř - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Co Vás trápí? - Kosti, páteř ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Co Vás trápí? - Kosti, páteř lidé hodnotí na 98 %

Recenze produktu: Fresubin Jucy drink perorální roztok Višňová příchuť 4 x 200 ml
5 / 1x
Chutná lépe než džus.

Recenze produktu: Boiron Caulophyllum Thalictroides CH9 granule 4 g
5 / 2x
Splňuje předpokládané účinky.

Recenze produktu: Megafyt Projímavá čajová směs nálevové sáčky 20 ks
5 / 1x
Koupil jsem si tento léčivý čaj na zácpu. Píšou tam, že účinek nastane za 8-12 hod. Už je to asi 17 hod. od vypití šálku a nic se nestalo..takže nevím jestli je to projímadlo....???

Recenze produktu: Nootropil 20 % Oral Solution perorální roztok 125 ml
5 / 4x
dobry

Recenze produktu: Celaskon Vitamín C červený pomeranč 500 mg 10 šumivých tablet
5 / 10x
Chutne

Recenze produktu: Ambrosan 60 mg 20 tablet
5 / 1x
Na nachlazení a začínající virozu to nejlepší

Recenze produktu: Paralen ® Extra proti bolesti 500/65mg 24 tablet
5 / 28x
Najlepší od bolesti

Recenze produktu: Nutridrink Creme s příchutí čokoládovou 4 x 125 ml
5 / 9x
Jsme maximálně spokojeni.
Zobrazit diskuze v kategorii Co Vás trápí? - Kosti, páteřZobrazit recenze v kategorii Co Vás trápí? - Kosti, páteř
Podívejte se na produkty z kategorie Trápí mě seřazené od těch nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších jsme seřadili kategorii Trápí mě. Podívejte se na produkty z kategorie Trápí mě seřazené od těch nejprodávanějších.
Zeptejte se lékárníka
Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.



