Dobrý den,
Ano, Walzym je dobrá náhrada za Phlogenzym, a částečně i Wobenzym (byť ten má širší složení a hlavně se jedná o registrovaný léčivý přípravek). Na druhou stranu má srovnatelné hlavní enzymy, působí obdobně a bývá i lépe dostupný a cenově přístupnější. V případě, že Vám byl doporučen lékařem jako náhrada při hojení dlouhodobé rány, je jeho užívání plně na místě.
S pozdravem
Pavel Horký
Dobrý den, s přítelem se snažíme o miminko, 9.5. jsem měla plodné dny, ale pracovali jsme na něm každý den od konce dubna, dnes cítím bolest v podbříšku a jsem citlivější na prsa, menstruace mám dostat 24.5., je možné, že se nám to povedlo nebo je to něco jiného? Za mě je na těhotenský test příliš brzy. Děkuji za odpověď.
zobrazit odpověďDobrý den, mám 54 let a většinou jeden krát mne trápí průduškový kašel. Když jsem byl ještě malý, předepisoval mi pa
ní doktorka, balzám mléčné barvy, který se míchal v lékárně a mazal se na prsa. Byl v něm asi kafr, mentol a další látky. Nebyl vůbec mastný, rychle se vstřebával, dlouho hřál a rychle účinkoval. Dával se do čirých cca 2 dl s bakelitovým černým víčkem. Snažil jsem se koupit něco podobného v dnešní době. Marně, nic tak nehřeje, nic tak nepomáhá a navíc je všechno mastné. Neznáte náhodou někdo recept na tento balzám? Byl opravdu bezkonkurenční. Děkuji.
Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.