Doplňky stravy pro zdravou menstruaci - nejkvalitnější produkty (13 produktů)

Pomozte svému tělu pomocí výživových doplňků, které vám pomůžou k tomu, abyste se cítily lépe. Pomohou vám s hormonální rovnováhou, která je důležitá pro menstruační cyklus, plodnost a sexuální vitalitu.

Zobrazit více

Pomozte svému tělu pomocí výživových doplňků, které vám pomůžou k tomu, abyste se cítily lépe. Pomohou vám s hormonální rovnováhou, která je důležitá pro menstruační cyklus, plodnost a sexuální vitalitu.

Menstruace

Menstruace je krvácení, které se u žen opakuje pravidelně v plodném věku za účelem reprodukce. S první menstruací, odborně nazývanou menarche, se dívky potkávají ve věku 8 až 15 let. Krvácení pak končí mezi 45 a 55 lety. V minulosti první krvácení u dívky znamenalo, že je připravena počít dítě, nyní se to považuje za fakt, že se z ní stala žena. V některých kulturách se na tuto počest uspořádávají oslavy.

Nepravidelná menstruace

Některé ženy vědí přesný den, někdy i čas, kdy se menstruační krvácení dostaví. Velké množství se však potýká s nepravidelnou menstruací, zejména v dospívajícím věku. V případě, že se ani po několika letech neustálí, je nutné navštívit lékaře, aby se vyloučila hormonální porucha, případně jiné onemocnění. Jestli patříte mezi ty šťastné ženy, kterým perioda začíná načas, je pro vás hračkou zjistit datum další menstruace. Poznačte si první den posledního krvácení a k němu přičtěte délku vašeho cyklu. Kdysi si ženy tyto dny zapisovaly do svých diářů a kalendářů, ale dnešní doba nabízí množství mobilních aplikací, které poskytují přehled o menstruačních cyklech. Dokonce v nich můžete sledovat i ovulaci a plodné dny. Vždy je však nutné naslouchat hlavně svému tělu. V naší nabídce najdete několik doplňků stravy, které vám pomohou upravit nepravidelnou menstruaci.

Bolestivá menstruace

Bolest při menstruaci určitě zažila každá žena. Některým bolest znepříjemňuje život pravidelně každý měsíc. Můžou za to hormony, kterých hladina se při krvácení mění. Hormony mají vliv na kanál děložního čípku, kterým odtéká krev a musí se rozšířit. To způsobuje ženě bolest. Odborně se tento jev nazývá dysmenorea. Zbavit se nepříjemných pocitů vám pomůžou přírodní doplňky stravy, které mají i jiné pozitivní účinky na tělo.

Příznaky menstruace

  • Zvýšená citlivost prsou
  • Bolesti v podbříšku
  • Nadýmání
  • Poruchy spánku
  • Podrážděnost
  • Změny nálad
  • Změna chuti k jídlu

Uživatelé si nejvíc oblíbili značky Herba medica, Adiel a MycoMedica. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Herba medica Vitex Drmek obecný extrakt 500 mg 60 kapslí.

Doplňky stravy pro zdravou menstruaci - nejkvalitnější produkty - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Doplňky stravy pro zdravou menstruaci - nejkvalitnější produkty ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Doplňky stravy pro zdravou menstruaci - nejkvalitnější produkty lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: AKH Chamomilla recutita 60 tablet
5 / 2x
Splňuje očekávání :-)
Recenze produktu: MycoMedica MycoMeno 90 kapslí
5 / 2x
Jsem spokojena.
Recenze produktu: YaoMedica Rychlý pulec 50 ml
5 / 1x
S tímto výrobkem zatím nemám zkušenost, ale od této firmy používám jiné preparáty, které opravdu fungují. Jsou opravdu silné, ale hlavně účinné.
Recenze produktu: Adiel Kontryhel FORTE 90 kapslí
5 / 6x
Pomáha k pravidelnej menštruácii.
Recenze produktu: Vegall Pharma Sarapis Mensis 60 kapslí
5 / 1x
..
Recenze produktu: Imbio Kopretina řimbaba + vitamin B6 a hořčík 40 tablet
5 / 1x
Při slabé migréně mám bolest hlavy... je pravda, že jsem pochybovala , že mi pomůže, při požití bolest hlavy ustoupí.
Recenze produktu: Grav-in pro ženy 120 kapslí
5 / 2x
Užiívala jsem jedno balení. Spokojená.
Recenze produktu: Fytofem PMX 90 tobolek
5 / 1x
Užívám zatím krátce a nemohu ještě bohužel posoudit, zda to pomáhá či nikoli.
Recenze produktu: Salvia Paradise Jetel luční 120 kapslí
5 / 1x
Pomohlo na srdce a cévy
Recenze produktu: Serafin Kontryhel - tinktura z bylin 50 ml
5 / 1x
Bylinky opravdu pomáhají,jsou účinné.

Produkty z kategorie Zdravá menstruace jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Zdravá menstruace seřazené od těch nejlevnějších. Zdravá menstruace jsme pro vás seřadili od nejprodávanějších.