Znecitlivující kondomy (1 produktů)

Co jsou to ty znecitlivující kondomy? Můžeme je nazvat i kondomy prodlužující styk. A to nám hezky popisuje důvod, proč byly vyvinuty. Kdo by si nechtěl užít milování ještě o chlup déle? Celé tajemství znecitlivujících kondomů je v tom, že díky …

Zobrazit více

Co jsou to ty znecitlivující kondomy? Můžeme je nazvat i kondomy prodlužující styk. A to nám hezky popisuje důvod, proč byly vyvinuty. Kdo by si nechtěl užít milování ještě o chlup déle? Celé tajemství znecitlivujících kondomů je v tom, že díky speciálnímu lubrikantu, obsaženému uvnitř, dokáží oddálit ejakulaci

Jak dlouho vydrží znecitlivující kondom?

Kondomy oddalující vyvrcholení mají uvnitř lubrikant, který obsahuje benzokain. Benzokain je lokální anestetikum (běžně používané jako lokální lék proti bolesti), které po vstřebání jemně sníží citlivost špičky penisu. Když k tomu dojde, muž si dokáže užít prodloužený výkon po dobu až 10 minut. Poté se citlivost opět vrátí.

Za jak dlouho začne znecitlivující kondom fungovat?

Rychle. Během minuty nebo dvou. To vám umožní soustředit se mnohem více na svého partnera a užít si uvolněný sex bez křečovitého oddalování vyvrcholení.

Nejlépe hodnoceným výrobkem je Masculan Kondomy Long Pleasure 10 ks. Zákazníci si nejvíc oblíbili řady Masculan.

Product image

Masculan Kondomy Long Pleasure 10 ks

Můžete mít zítra109 Kč
Banner
Znecitlivující kondomy - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Znecitlivující kondomy ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Znecitlivující kondomy lidé hodnotí na 86 %
Recenze produktu: Masculan Kondomy Long Pleasure 10 ks
4.3 / 4x
příliš malé i pro průměrného muže

Podívejte se na produkty z kategorie Znecitlivující kondomy seřazené od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Znecitlivující kondomy jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Znecitlivující kondomy seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.