Čaga - Na stres (2 produktů)

Čaga (také chaga) je houba, která roste na břízách v chladném podnebí Ruska, Číny a Koreje. Pro své zdraví prospěšné účinky je známá také jako „houba nesmrtelnosti“. Na Sibiři se houba čaga používá již po staletí ke zlepšení celkového zdraví a …

 Zobrazit více

Čaga (také chaga) je houba, která roste na břízách v chladném podnebí Ruska, Číny a Koreje. Pro své zdraví prospěšné účinky je známá také jako „houba nesmrtelnosti“. Na Sibiři se houba čaga používá již po staletí ke zlepšení celkového zdraví a vitality.

Jak čagu konzumovat?

Čagu sibiřskou můžeme užívat několika různými způsoby: jako čaj, tinkturu nebo prášek. Na Pilulce ji také pořídíte v čisté formě jako extrakt (kapsle nebo tablety).

Co čaga obsahuje?

  • antioxidanty
  • bílkoviny a aminokyseliny
  • vitamíny B1, B2, B3 a B6
  • minerály jako zinek, měď a selen (které jsou důležité zejména pro náš imunitní systém)

Účinky čagy na naše zdraví

Čaga má řadu zdraví prospěšných účinků. Je to antioxidant, který pomáhá detoxikovat a posilovat imunitní systém těla. Studie prokázaly, že může výrazně zlepšit hladinu energie a zmírnit zánět. V některých případech může dokonce pomoci při běžných kožních onemocněních, jako je akné, růžovka nebo ekzém.

Uživatelé si oblíbili značky Chaganela. Nejlépe hodnoceným produktem je Chaganela Extrakt čagy s cordycepsem 270 kapslí.

Čaga - Na stres - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Čaga - Na stres ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Čaga - Na stres lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Chaganela Extrakt ze sibiřské čagy 100 g
5 / 1x
Super, to nejlepší autoimunitní nemoci, konkrétně štítná žláza, po roce pití jsem bez léků. Ale dělala jsem toho pro zbavení se jich víc.

Produkty z kategorie Čaga jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Čaga jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších. Čaga jsme pro vás seřadili od nejprodávanějších.