Vánoční dárky
pro batolata

 

Batolecí mléka a výživy

Pro zdravý vývoj

Když je čas papat, malé děti musí mít tu nejlepší výživu, aby nám rostly do krásy. Doplňte mamince zásoby a pořiďte jí velké balení kvalitní výživy, batolecího mléka nebo kašiček.

Dřevěné hračky

Klasika, která dlouho vydrží

Hračkám z přírodních materiálů, především ze dřeva, se prostě plast nevyrovná. Dřevěné hračky jsou pro děti příjemné na omak a pro rodiče příjemné na oko. Vyberte hračku, která bude sloužit opravdu dlouho a podnítí dětskou fantazii.

Plenky a přebalovací potřeby

Pro malé neposedy

Z roztomilého miminka je najednou pěkný neposeda. Jen co se naučil lézt a chodit, už pořád někam utíká. Plenkové kalhotky ocení každá maminka takového rošťáka – jedním tahem se navlečou i svlečou a vše zůstane bezpečně tam, kde má. Zároveň je však dobré mít v zásobě i spoustu klasických plenek.

Hračky do vody

Proměňte koupání v zábavu

Koupání je pro rodiče rutina, ale můžete z toho snadno udělat společnou zábavu. Dítě se přitom unaví a usne raz dva. Pokud se mu běžně koupání moc nelíbí, s hračkami do vody se na něj začne i těšit.

Dětská vozítka a odrážedla

Tůtů, pozor, jedu!

Dítko ve vaší rodině už není žádné miminko a několik měsíců chodí, dokonce běhá, a na sezení v kočárku ho moc neužije? Je nejvyšší čas mu pořídit odrážedlo – ať už klasickou tříkolku, odrážecí autíčko nebo dvoukolové odrážedlo pro zdatnějšího jezdce. 

Péče o zoubky

Už rostou první zoubky

Růst prvních zoubků není žádná sranda, jak pro dítko, tak pro rodiče. Proto tu máme pomocníky na masáž dásní, tlumení bolesti a první čištění, se kterými pomůžete batolátku zase k úsměvu.

Dárky pro batole do 500 Kč

 

Dárky pro batole do 1000 Kč

 

Dárky pro batole nad 1000 Kč