Dilda - Lady Dreams (1 produktů)

Dildo nebo také umělý penis, chcete-li. Jeho historie sahá do dob 2 500 let př. n. l. Uspokojování pro nás tedy není žádnou novinkou, ba naopak. Masturbace je přirozená, velice příjemná součást našeho života. Zatímco si naši dávní předci museli …

Zobrazit více

Dildo nebo také umělý penis, chcete-li. Jeho historie sahá do dob 2 500 let př. n. l. Uspokojování pro nás tedy není žádnou novinkou, ba naopak. Masturbace je přirozená, velice příjemná součást našeho života. Zatímco si naši dávní předci museli vystačit s erotickými pomůckami z kamene a slonoviny, my si v dnešní době můžeme vybírat z širokého spektra bezpečných materiálů a rozmanitých tvarů. 

V případě, že jste si nezvolili v této kategorii žádný produkt, zkuste se podívat také na kategorie Dilda s přísavkou, Klasická dilda, Oboustranná dilda, Silikonová dilda a Vibrační dilda. Nejlépe hodnoceným produktem je Intense Vibrátor Sally - 20 Speeds silicone purple. Uživatelé nejlépe hodnotí řady Intense.

Lady Dreams Dildo - Kerios Black

Lady Dreams Dildo - Kerios Black

Můžete mít dnes839 Kč
Banner
Dilda - Lady Dreams - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Dilda - Lady Dreams ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Dilda - Lady Dreams lidé hodnotí na 88 %
Recenze produktu: FunFactory Dildo Boss růžové
5 / 2x
Manželka je s tvarem a velikostí velmi spokojena.
Recenze produktu: Lady Dreams Dildo - Kerios Black
5 / 1x
Super
Recenze produktu: FunFactory Dildo Magnum černé
5 / 1x
Příjemný materiál a snadná údržba, velikost prý přijatelná
Recenze produktu: Intense Vibrátor Sally - 20 Speeds silicone purple
2.7 / 3x
Výrobek přišel nefunkcni

Podívejte se na produkty z kategorie Dilda seřazené od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Dilda jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Dilda seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.