
PharmDr. Pavel Horký, Ph.D.
Dobrý den,
nemělo by to mít negativní vliv na miminko. Pokud se to stalo výjimečně, riziko je minimální. Případně můžete pocítit mírné příznaky jako bušení srdce, nervozitu nebo pocení, ale nejspíš se žádné potíže neobjeví. Pro plod je mnohem důležitější dlouhodobě správně nastavená hladina hormonů, ne jednotlivé chyby. Je vhodné pokračovat v obvyklé dávce jedné tablety a můžete se o tom rovněž zmínit i lékaři.
S pozdravem
Pavel Horký
Doporučené produkty
Doporučené kategorie
Podobné dotazy
Hormonální léčba
AntikoncepceLékové interakceLékyTěhotenstvíŽenské zdravíDobrý den,
V současné době mám hormonální léčbu (egistrozol, Reseligo+Kisqali) a chtěla bych se zeptat, zda je možné, že bych mohla otěhotnět? S manželem nám praskl kondom a já nevím, zda užít antikoncepční pilulku do 72 hodin. Léčím se od ledna a jsem v současné době v umělém přechodu. Děkuji.
Nejnovější dotazy
TOKS
ZažíváníZdraví a prevencePři preventivní prohlídce u praktické lékařky jsem měla pozitivní TOKS. Asi za týden jsem si koupila v lékárně stejné dva testy, které mi v následujících dvou dnech vyšly negativní. Musím nebo mám jít na kolonoskopii, která je nepříjemná a jsou tam i rizika poškozeni?
zobrazit odpověďMedoxin a zánět ledvin
AntibiotikaProbiotikaZdraví a prevenceDobrý den, dostala jsem na zánět ledvin antibiotika Medoxin. Jsou u nich nějaká omezení v jídle? Např mléko, kefír, citrusy, kyselé ? V příbalovém letáku nic o tom není, tak nevím. A také jsem si včera večer vzala první tabletu a dneska ráno hrozně bolí hlava, může to být z toho ? Jaké léky si můžu vzít od bolesti při zánětu ledvin ? Také mě celkem pálí žáha, můžu popíjet bílinskou kyselku ? A vadí nějak atb užívání hořčíku? Děkuji.
zobrazit odpověďZeptejte se lékárníka
Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.


