Kloubní výživa - chrupavka
KloubyPotřebovala bych poradit jaký collagen zakoupit. Mám problémy s kyčlí, pan doktor mi řek že mám střídat jesnoslozkovy a viceslozkovy preparát. Můžete mi poradit který zakoupit? Co třeba Triple blend Extra silný 700g?
Předem děkuji za odpověď
Stříbna

PharmDr. Pavel Horký, Ph.D.
Dobrý den,
přípravek Triple Blend Extra určený pro lidi má velmi dobré složení látek pro výživu kloubů a degenerativní onemocnění kyčle. Více typů kolagenu a účinné složky obsažené v tomto produktu, by měly pokrýt denní potřebu pro klouby.
U kloubních onemocnění je důležité produkty užívat dlouhodobě, aby se dostavil efekt. Triple blend extra je doporučený na dlouhodobé užívání bez přerušení.
Pro kloubní výživu je možné zvolit i léčiva, např.Condrosulf před doplňkem stravy. Zahajovací léčba po dobu 2 týdnů: dvakrát denně 2 tvrdé tobolky. Udržovací léčba po dobu 2 – 3 měsíců: jedenkrát denně 2 tvrdé tobolky. Po ukončení kúry se doporučuje 3 měsíční období bez léčby a případné opakování kúry. Tvrdé tobolky je možno užívat před jídlem, během jídla nebo po jídle s dostatečným množstvím tekutiny.
S pozdravem,
Pavel Horký
Podobné dotazy
Altroza kycelniho kloubu
BolestKloubyLékyDobry den.
Mam obrovske bolesti kycelniho kloubu. Mam altrozu, ktera se rozrusta do celeho tela, ale kycel me aktualne trapi ze vseho nejvice. Uplne mi vymizela chrupavka. Uzivam lek Biofenac proti bolesti. Ten vsak nezabira a je mi po nem spatne. Po navsteve ortopeda mi byla doporucena operace - vymena kycelniho kloubu. Muj prakticky lekar vsak jekekoli operace nedoporucuje, protoze mam velke problemy s vysokym krevnim tlakem a celkove uspani by mohlo zpusobit komplikace behem operace. Bolest je velmi intenzivni. Mam obrovske potize se stavanim z postele, chuzi, nalezanim a vylezanim z auta. Kdyz si leham na postel, nemohu nohu ani na ni zvednout. Tazi se Vas, zda neexistuje zadne dalsi reseni ? Mockrat Vam dekuji za Vas cas a preji krasny den.
Nejnovější dotazy
Zeptejte se lékárníka
Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.
