Léky na opary a afty (7 produktů)

Opar je virové onemocnění, které se projevuje bolestivými vředy na kůži nebo sliznicích. Nejčastěji se objevuje na rtech, ale může se objevit i na nosu, v koutcích úst, na genitáliích nebo na jiných místech těla.

 Zobrazit více

Opar je virové onemocnění, které se projevuje bolestivými vředy na kůži nebo sliznicích. Nejčastěji se objevuje na rtech, ale může se objevit i na nosu, v koutcích úst, na genitáliích nebo na jiných místech těla.

Co na opar?

Opar (herpes) je infekční onemocnění způsobené virem Herpes simplex. Dalším herpetickým onemocněním je pásový opar, jeho původcem je virus Varicella zoster. Po první nákaze virem (tzv. primoinfekce) - většinou již v batolecím věku - virus zůstává v těle přítomen a čas od času dochází k jeho probuzení. Příčinou reaktivace herpetického viru je většinou oslabená obranyschopnost organismu, např. v důsledku horečky, nadměrné únavy, stresu, při nadměrném slunění, u žen při menstruaci.

Volně prodejné krémy s antivirovým účinkem je třeba začít aplikovat co nejdříve, ideálně již při prvních příznacích - pálení, svědění - tedy než se objeví puchýřky. K překrytí oparu a lepšímu hojení nabízíme náplasti na opary, např. Compeed.

Co na aft?

Afty jsou nepříjemné bolavé vřídky v dutině ústní. Při výskytu jedné či několika málo aft lze použít lokálně speciální gely, při větším výsevu se používají dezinfekční kloktadla. Kromě léčivých přípravků zde uvedených máme ještě řadu produktů k péči o rty postižené nebo náchylné k oparům i širokou nabídku přípravků na afty.

Zákazníci si oblíbili značky Herpesin, Herbadent a Mundisal. Nejlépe hodnoceným produktem je Herpesin 5% dermální krém 5 g. Pro léky na předpis doporučujeme rezervaci na stránkách https://erecept.pilulka.cz/.

Herpesin 5% dermální krém 5 g

Můžete mít v pondělí 25. 9.269 Kč

Herbadent Masážní roztok 25 ml

Můžete mít v pondělí 25. 9.
172 Kč

Kamistad Senzitiv orální gel 10 g

Můžete mít v pondělí 25. 9.179 Kč
Product image

Aloclair PLUS ústní roztok 120 ml

Můžete mít v pondělí 25. 9.229 Kč

Zovirax 50mg/g, krém při oparech na rtu 2 g

Můžete mít v pondělí 25. 9.
238 Kč

Mundisal gel (MUI) 8 g

Můžete mít v úterý 26. 9.119 Kč
Banner
Léky na opary a afty - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Léky na opary a afty ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Léky na opary a afty lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Acyclostad 50 mg/g krém 5 g
5 / 2x
Skvělý
Recenze produktu: Herpesin 5% dermální krém 5 g
5 / 19x
Spokojenost s účinkem.
Recenze produktu: Herbadent Masážní roztok 25 ml
5 / 15x
:-)
Recenze produktu: Herpesin 5% krém dermální krém 2 g
5 / 19x
Účinný krém.
Recenze produktu: Kamistad Senzitiv orální gel 10 g
5 / 6x
je mastička prospešná pri zápaloch ďasna
Recenze produktu: Mundisal gel (MUI) 8 g
5 / 21x
Skvelý
Recenze produktu: Zovirax 50mg/g, krém při oparech na rtu 2 g
5 / 2x
spokojenost

Podívejte se na produkty z kategorie Opary, afty seřazené od těch nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších jsme seřadili kategorii Opary, afty. V kategorii Opary, afty najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších.