Novoroční předsevzetí
kouření
stop kouření

Víte, že...

  • Až 27 % kuřáků se potýká s poruchami erekce?
  • Pravidelné kouření snižuje nejen elasticitu pleti a prsou, ale především zanechává nerovnoměrné zbaarvení pletí, což znamená tmavé kruky pod očima?
  • Až 54 % lidí nechce být s kuřákem kvůli zápachu z oblečení a úst?
Stres

Stres ovlivňuje vaši imunitu

Projevů, kterými naše tělo reaguje na stres, je řada. Často se jedná o nenápadné symptomy, jakými jsou nechutenství, bolest svalů, únava, střevní obtíže, bolesti hlavy, nespavost, náladovost i pocity úzkosti. Dlouhodobé vystavování se stresovým situacím však může vést až k poruchám imunity, zvýšení krevního tlaku nebo depresím.

Myslete na svá játra?

Játra jsou jedním z životně důležitých orgánů, jenž mají v lidském těle mnoho důležitých funkcí. V prvé řadě čistí organismus od všech škodlivých látek (toxinů), které do organismu pronikají z vnějšího prostředí, případně vznikají jako vedlejší produkt látkové výměny. Nedostatečná funkce jater vede k oslabení imunitního systému, což se může následně projevit v podobě různých onemocnění. Proto je nutné čas od času jaterní činnost podpořit.

detox
Spát

Víte, že spánek vám zajistí vyšší plat?

Lidé jsou jedinými savci, kteří záměrně odkládají spánek. Jiná zvířata se uloží ke spánku, když potřebují, my ne. My jdeme večer za kulturou, za přáteli, nebo dokonce pracujeme. Až o 4,9 % mají vyšší plat ti, kteří se dostatečně vyspí = více energie, více produktivity, větší spokojenost, menší spotřeba cukru

Méně kávy, více energie?

Vyzkoušejte třeba BIO Matcha Tea. Bio Matcha Tea je vysoce kvalitní japonský čaj matcha. Čaj matcha obsahuje velké procento antioxidantů, aminokyselin a asi 10× více nutričních hodnot, než má běžný zelený čaj. V matcha se vyskytuje látka teofylin, čajová obdoba kofeinu, která se uvolňuje postupně 3–6 hodin a představuje pro tělo příznivější alternativu než např. káva. Teofylin také pomáhá při koncentraci a zároveň snižuje fyzický a psychický stres.

Matcha tea
Imunita

Posilnit celkové zdraví

Podpořte své tělo v boji pro virům a baktériím. Dbejte na prevenci a dejte tělu vitamíny a minerály, které každý den dodají tělu zvýšenou obranyschopnost.

Svátky jsou za námi a možná i vy řešíte, kam s nimi. Řeč není o nevhodných dárcích, ale o přebytečných kilech. Věřte-nevěřte, během vánočních svátků se dá nabrat klidně i šest kilo. Co teď s tím? Poradíme vám, jak se jich rychle zbavit. Přečtěte si naše tipy a triky, jak se co nejdříve přebytečných kil zbavit. Základním kritériem je správná strava a pravidelné tréninky. Pokud máte tyto základy vyřešené, přichází na řadu spalovače tuků – doplňky stravy, které pomohou shazování kil urychlit.

Čaje na hubnutí

Při dietách nezapomínejte na pitný režim. Čaje na hubnutí, stejně jako spalovače tuků, podporují trávení, tlumí chuť k jídlu a snižují hodnoty tuku v krvi. Důležité je tyto čaje pít bez slazení cukrem, nejlépe i bez medu. Jedním z nejlepších a nejčastěji užívaným čajem na hubnutí je zelený čaj.

Čaje na hubnutí