Proteiny na hubnutí - Čokoláda - nejlevnější produkty (0 produktů)

Proteiny na hubnutí se řadí mezi tzv. spalovače tuků a tvoří ucelenou řadu produktů k formování postavy a redukci tuků. Pro maximální efektivitu Whey proteiny (proteiny ze syrovátky).

Zobrazit více

Proteiny na hubnutí se řadí mezi tzv. spalovače tuků a tvoří ucelenou řadu produktů k formování postavy a redukci tuků. Pro maximální efektivitu Whey proteiny (proteiny ze syrovátky).

  • Velký podíl bílkovin
  • Nízký obsah tuků a sacharidů
  • Budování a ochrana svalstva
  • Zasytí

Co jsou proteiny na hubnutí?

Proteiny mají výsadní postavení co se důležitých látek pro tělo týká. Tvoří komplex s vyváženým poměrem důležitých živin, minerálů, bílkovin a vlákniny. Cvičením a hubnutím vydáváme mnoho energie a živin, které potřebujeme získávat zpět pro regeneraci těla. Na lidský metabolismus nemají vliv jen kalorie, ale také tuky a sacharidy. Sacharidy jsou pro nás zdrojem energie, při jejich přebytku se ale ukládají v těle jako tuk. Nízký příjem sacharidů pak spouští tzv. alternativní získávání energie - ketózu. Bílkoviny vyživují svaly v těle, díky kterým metabolizmus správně funguje a dochází tak k efektivnímu spalování tuků. Proteinové nápoje na hubnutí jsou tedy navrženy tak, že obsahují vysoký podíl bílkovin a nízký obsah sacharidů, čímž napomáhají hubnutí bez hladovění a přílišné námahy.

  • Syrovátkový izolát - velmi snadno stravitelný, s vysokým obsahem bílkovin, ideální doplněk při dietách. Téměř bez cukru a tuku.

Jak dávkovat proteiny při hubnutí?

Při dietě je důležité dodržovat správné stravování, aby tělu nechyběly důležité živiny a energie. To znamená dostat do těla potřebné množství proteinů, což u omezeného jídelníčku může jít těžko. Proteinové nápoje, proteinové tyčinky a jiné potraviny vám zaručí, že tělu dodáte potřebné živiny a příjem bílkovin budete mít pod kontrolu.

Zákazníci hodnotí nejlépe značky PhD Nutrition a Reflex Nutrition.

Vymazat všechny filtry

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?

Produkty z kategorie Proteiny na hubnutí jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších produktů jsme seřadili kategorii Proteiny na hubnutí. Podívejte se na produkty z kategorie Proteiny na hubnutí seřazené od těch nejprodávanějších.