Dárky pro děti

 

Miminka

Pro miminka prakticky

Miminka toho samozřejmě moc nepotřebují, dárky pro ně se řadí spíš mezi ty praktické – lehátka a houpátka, hrací deky nebo třeba kosmetika pro nejmenší. Vybrat jim samozřejmě můžete i hračku, třeba závěsnou na kočárek či barevné kousátko, které jim pomůže s prořezáváním prvních zoubků.

Batolata

Pomozte jim růst

Batolecí období je hlavně o vývoji řeči, jemné motoriky, pohybových a senzorických schopností. Budou tedy rády objevovat svět zvuků a tónů s hudebními hračkami, zkoušet, co umí různé modelovací hmoty nebo blbnout ve vaně s hračkami do vody. Odrážedla a tříkolky jim zase pomohou prozkoumat možnosti pohybu.

Předškoláci

Příprava na školu

U předškoláků máte při nákupu vánočních dárků tolik možností! Holkám i klukům udělá radost hrací souprava představující nějaké povolání nebo dospěláckou činnost – doktorský kufřík, pracovní „nářadí“ či kuchyňka s vybavením. Mezi ty nejuniverzálnější hračky však už řadu let patří stavebnice LEGO.

Teenageři

Elektronikou nic nezkazíte

S puberťáky je to těžké – jejich zájmy se mění stejně rychle jako jejich nálady. U dívek se trefíte do černého kosmetikou (dekorační i pečující), novou žehličkou či kulmou na vlasy. Kluci většinou ocení cokoli elektronického, ať už nová sluchátka, reproduktor nebo chytré hodinky.