Dárky pro děti

Nejjednodušší je vybírat dárky pro děti. Bezprostřední dětská radost při vybalování dárků u stromečku je nepopsatelná.
Připravili jsme pro vás tipy, čím potěšit děti od těch maličkých až po ty větší.

Top dárky z naší nabídky

Jak vybrat ideální dárek pro děti

Dárky pro děti se vybírají snadno, nejlépe rodičům, protože mají přehled, co už jejich ratolest má. Ale pokud se svým dětem chcete opravdu trefit do vkusu a přání, zohledněte především věk, co je nejvíc baví a zajímá a jestli si vyhrají raději samy nebo v kolektivu. Jiný druh dárků budete volit pro holčičky, jiný pro chlapce. Nezapomínejte na edukační naučné hračky nebo novopečené maminky a jejich malé uzlíčky.

Dárky pro nejmenší drobečky

Jaký dárek ocení naši nejmenší

Volbu dárku pro nejmenší můžeme rozdělit na praktické dárky pro novopečenou maminku, která ocení vše potřebné pro svého drobečka, dále na dárky pro chlapečky nebo holčičky, a nakonec se řídíme otázkou, jestli chceme spíše edukační hračku, hračku do vody nebo plyšáka do postýlky. Vyzkoušejte hit mezi hračkami pro nejmenší Zazu králíček BIBI – šumivé zvířátko s tlukotem srdce a melodiemi.

Tipy na dárky pro děti ve věku 1 až 3 let

Co letos koupit dětem do 3 let

Je potřeba už odmalička rozvíjet šikovnost a jemnou motoriku u dětí. Jděte na to formou hry. Mezi těmito hračkami najdete stavebnice, labyrinty, puzzle pro nejmenší, edukační hračky nebo dřevěné hračky.

Tipy na dárky pro děti ve věku 3 až 6 let

Jaké dárky koupit předškolním dětem

Žádné holčičce nesmí chybět panenka s vybavením a kočárek, kluci si zase hodiny vyhrají s autíčky, vláčky a stavebnicemi, malé kutily potěší sada nářadí, jako má taťka. Pro venkovní aktivity budou skvělou volbou odrážedla nebo stany, se kterými si děti vyhrají samy i v kolektivu.

Tipy na dárky pro děti ve věku 6 až 12 let

Co potěší malé školáky

Máte doma malého zvídavého školáka, který objevuje svět a neustále se chce učit něčemu novému? Ať už holčička, nebo kluk, kreativní tvoření zabaví každého neposedu. Nechte své děti tvořit a přemýšlet, čímž podpoříte jejich kreativní i manuální vývoj.