Vánoční kategorie

Klidné a radostné Vánoce

Pilulka.cz není jen vaše lékárna. Najdete zde všechny dárky pro své blízké, pro celou rodinu i klidné a veselé Vánoce. Více jak 33 tisíc produktů na jednom místě pro nejmenší, voňavé kosmetické balíčky z přírodní kosmetiky nebo trendy oblíbené přípravky pro zdraví a krásu vašich nejbližších.

Vyrazit nakupovat
Doručení
ke dveřím
Přes
33 tisíc
produktů
Dárky pro
celou
rodinu

Pro aktivní pohyb

Luxusní kosmetika a sady

Vichy

Vichy již od svého založení v roce 1931 patří mezi špičku v péči o pleť.
Tato luxusní francouzská kosmetika s obsahem termální vody je hypoalergenní, vhodná pro všechny typy pleti, včetně té citlivé, suché nebo mastné. Zažijte její blahodárné účinky na vlastní kůži.

Vichy

Elektronické zubní kartáčky

Philips Sonicare DiamondClean PINK

Elektrický zubní kartáček Philips DiamondClean PINK v elegantním moderním designu patří díky své inovativní sonické technologii mezi špičky v péči o zuby a dásně a každoročně se řadí na přední příčky v oblíbenosti dárků k Vánocům.

Philips Sonicare DiamondClean PINK

Dětské zubní kartáčky

Ústní sprchy

Dentální centrum - vše pro váš chrup

Kompletní dentální péči pro celou rodinu zajistí Dr.Mayer. Dentální centrum - systém pro ústní péči zajistí důkladné vyčištění dutiny ústní, mezizubních prostor včetně odstranění bakterií. Užijte si pocit dokonale čistých hladkých zubů a zdravých dásní.

Dentální centrum - vše pro váš chrup

Přírodní kosmetické balíčky

Erboristica - nic než příroda

Erboristica je čistě přírodní finská kosmetika z čistých a výživných surovin pro krásu a měkkost pleti a s nízkým dopadem na životní prostředí. Produkty jsou čistě přírodní bez obsahu syntetických látek, jako jsou: parabeny, barviva, ropné deriváty a složky živočišného původu.

Erboristica - nic než příroda

Klokan na pohyb to nejlepší

Pro správnou funkci kloubů je důležitá výživa. Klokan patří mezi oblíbené produkty v péči o klouby, vazy i šlachy. Díky obsahu několika druhů kolagenu a vitamínu C, které jsou tělu vlastní, je vhodný i k dlouhodobému užívání.

Klokan na pohyb to nejlepší

Nehasnoucí vášeň

Doplňky stravy pro zdraví i krásu

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová zlepšuje klouzání kloubů po sobě a jejich schopnost absorbovat nárazy. Věkem a fyzickou námahou kyselina hyaluronová v organismu ubývá. Doplňovat ji můžeme formou kapek k vnitřnímu užití, zvyšuje hydrataci, pružnost a sílu pokožky, zvlhčuje zevnitř ven a zajišťuje normální funkci kloubů.

Kyselina hyaluronová

Reishi - Královna hub

Reishi je nazývána zázračnou houbou a houbou nesmrtelnosti. Patří mezi nejstarší přírodní léčiva v tradiční čínské medicíně, kde bývá pravidelně užívána k prodloužení života. Tajemství jejího zázraku spočívá ve vysokém obsahu všech esenciálních aminokyselin, minerálů, železa, selenu a vitamínu B.

Reishi - Královna hub

Pochoutky a čaje

Matcha tea Premium

Jemně mletý zelený čaj s blahodárnými účinky pro naše tělo má jako “zázračný elixír” tradici na Dálném Východě již přes 800 let a je považován za jednu z nejlepších superpotravin na světě. Pozitivně působí na hladké svalstvo, zlepšuje paměť, působí jako silný antioxidant, napomáhá redukovat tělesnou hmotnost a dokáže navodit příjemné stavy relaxace.

Matcha tea Premium