
PharmDr. Pavel Horký, Ph.D.
Dobrý den,
těžko stanovovat příčinu takto přes internet, nicméně z výčtu používaných přípravků (pokud byly používány správně a dostatečně dlouhou dobu) lze vylučovací metodou určit o co by se mohlo jednat.
Vzhledem k tomu, že se může kromě kožních onemocnění jednat i o jiná onemocnění (např. genitální herpes, chlamydie, trichomoniáza), bude vhodné navštívit lékaře.
Do té doby bude nutné používat šetrné, hydratační mycí přípravky, např. Cerave čistící pěnící gel. Místo promazávat hydratačními přípravky, např. hydratační mléko.
Místo jinak udržovat co nejvíce v suchu, používat bavlněné spodní prádlo a zabránit pocení.
S pozdravem
Pavel Horký
Doporučené produkty
Doporučené kategorie
Podobné dotazy
Vypadávání vlasů po vysazení antikoncepce
AntikoncepceDermokosmetikaDoplňky stravyKůžeNemoci a příznakyVitamíny a minerályVlasy a nehtyZdraví a prevenceDobrý den, před třemi měsíci jsem vysadila HA a začaly mi mnohem více vypadávat vlasy. Rozumím tomu, že je to kvůli hormonálním změnám. Byla bych ráda za radu, jaké sérum (nebo jiný přípravek) by mi mohlo pomoct.
Děkuji Vám za odpověď
Zarudla bradavka
DermokosmetikaKůžeNemoci a příznakyZdraví a prevenceDobrý deň chcel by som sa opýtať mam problém s bradavkou raz za čas ma začne svrbieť ľava bradavka a niekedy aj práva ale častejšie ta ľava a je červena potom je trocha citlivá asi tak týždeň potom to na týždeň prejde a objaví sa to zase asi za týždeň môže to byť aj zo stresu alebo to môže byť mykoza? používam obyčajnú Niveu pomaha mo to trocha zvlhčiť bradavku ale niekedy ani to ďakujem za každú radu Adam
Nejnovější dotazy
kombinace medicinálních hub a Cipralexu
Doplňky stravyLékové interakceLékyDobrý den, ráno beru Letrox a 10 mg Cipralexu. Trápí mě nevolnosti, hlen v krku, tlaky nadbřišku, občas hořkost v ústech, škrundání v břiše. Dřive jsem brala inhibitory, ale nepomáhaly s hořkostí a brát je nechci, neb jsem po nich měla zase potíže s trávením jídla a myslím, že kombinace s Cipralexem taky není úplně dobrá. Chtěla bych nasadit vitální houby z Mycomedicy, nejspíš Mystomach nebo Hericium, případně Reishi. Lze tyto houby kombinovat s Cipralexem? Děkuji.
zobrazit odpověďVykloubené rameno
Doplňky stravyMatka před dvoumi měsíci mi upadla na schodech vyhodila si rameno v nemocnicích jedeme na hodiny dali do ortézy a teď následně chodí na rehabilitace ale bohužel ruku má najednou samostatně nebo sama nezvedne nad hlavu prostě žádná hybnost nebo poloviční hypnost musí si pomáhat druhou.co by jste mi doporučili jako doplněk stravy pro dobré hojení.
zobrazit odpověďZeptejte se lékárníka
Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.




