100% whey proteiny - Trávící enzymy (30 produktů)

Užívání proteinů je oblíbený způsob, jak do jídelníčku zařadit bílkoviny. Ty jsou základní složkou všech živých organismů, napomáhají k nárůstu a tvorbě svalové hmoty. Naše tělo je neumí samo vytvářet a ukládat do zásoby, přijímáme je pouze z běžné …

 Zobrazit více

Užívání proteinů je oblíbený způsob, jak do jídelníčku zařadit bílkoviny. Ty jsou základní složkou všech živých organismů, napomáhají k nárůstu a tvorbě svalové hmoty. Naše tělo je neumí samo vytvářet a ukládat do zásoby, přijímáme je pouze z běžné stravy ve formě živočišné i rostlinné. U sportovně aktivních jedinců je zvýšená potřeba bílkovin, proto je doplňují formou proteinových nápojů, tyčinek, kaší. Pro pestrost jídelníčku můžete další produkty vybírat v kategorii proteinové speciality a snídaňové směsi.

Co je whey protein 100?

Whey proteiny 100 - vyrobené CFM metodou, která je mezi proteinovými koncentráty číslo jedna - jsou nejoblíbenějšími a nejvyhledávanějšími proteiny mezi vytrvalostními sportovci. Tento protein je kompletně získaný z nedenaturované syrovátky nejlepší kvality bez obsahu cukru. Na nejvyšší příčky oblíbenosti se dostaly díky své skvělé chuti, dobré stravitelnosti a vysoké biologické hodnotě. Prakticky jde o syrovátkové proteiny, s vysokým obsahem bílkovin, bohatých na esenciální aminokyseliny, které tělo nedokáže samo vytvořit. Syrovátkové proteiny se řadí mezi nejúčinnější, podporují růst a regeneraci svalové hmoty, ale také podporují hubnutí během diety, zde pak volíme proteiny na hubnutí. Produkty 100% whey proteiny nejsou vhodné pouze na konzumaci po sportovní aktivitě, u vytížených sportovců se uplatní i ráno při snídani nebo na svačinu. Mezi velice oblíbené produkty z této řady proteinů patří Nutrend protein a Deluxe protein.
Pro ty, kteří patří mezi vyznavače vege a živočišné proteiny pro ně nepřipadají v úvahu, jsou v nabídce vegan proteiny - rostlinné bílkoviny ideální pro vegany, vegetariány a jedince trpící intolerancí na laktózu. Dalšími proteiny z rostlinných zdrojů jsou konopné proteiny, rýžové proteiny a hrachové proteiny.

CFM metoda - zkřížená filtrace přes keramické filtry - oddělení syrovátky od nežádoucích složek, jako jsou mléčný tuk a laktóza (denaturované bílkoviny) již při nízkých teplotách. Filtrace může probíhat vícekrát, oddělení nežádoucích složek je tím pádem mnohem efektivnější.

  • Minimum denaturovaných bílkovin
  • Zachování biologické účinnosti
  • Bez použití chemikálií

Jak užívat whey protein?

Dávkování bílkovin nelze přesně určit, záleží na několika faktorech, jako je váš příjem bílkovin z běžné stravy, hmotnosti, pohlaví, věku, sportovní aktivitě během dne atd.
Při každé aktivitě a zátěži potřeba bílkovin stoupá.

Dávkování

Při dávkování proteinu bychom se měli řídit vstupní informací, zda se jedná o muže, či ženu a dále tréninkovou aktivitou, resp. pohybovou zátěží.

Obecně doporučená denní dávka u běžné populace a rekreačních sportovců je 1 g bílkoviny na 1 kg tělesné hmoty, což je zpravidla běžná denní dávka přijímaná ve stravě. U sportovně aktivních lidí je doporučené množství 2-3 g na 1 kg tělesné hmotnosti. Samozřejmě záleží na sportovní zátěži a fázi tréninku. Vyvarujte se nadměrnému dávkování proteinů a vždy se řiďte pokyny uvedenými na obalu.

Uživatelé si nejvíc oblíbili značky SciTec Nutrition, Nutrend a Czech Virus. Nejlépe hodnoceným produktem je USN 100% Whey Protein Premium vanilka 908 g.

Banner
Product image

Czech Virus Pure Elite CFM Vanilka 1000 g

Můžete mít v pondělí 16. 10.990 Kč
100% whey proteiny - Trávící enzymy - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty 100% whey proteiny - Trávící enzymy ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie 100% whey proteiny - Trávící enzymy lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Aminostar 100% Pure Whey Star, Chocolate-Coconut, 2000 g
5 / 1x
Dobrá rozpustnost Dobrá chuť
Recenze produktu: Extrifit 100% Instant whey 80 borůvka 2 kg
5 / 7x
spokojenost
Recenze produktu: Czech Virus Perfect Milkshake jahodový 2000 g
5 / 2x
nejlepší protein co jsem vyzkoušela
Recenze produktu: Extrifit 100% Instant whey 80 čokoláda 2 kg
5 / 7x
The product is good overall. The way the product was delivered was in box, to secure that it won't sustain damage during shipment.
Recenze produktu: Extrifit 100% Instant whey 80 banán 2 kg
5 / 7x
Dobry chut i obsah latek????
Recenze produktu: Czech Virus Perfect Milkshake jahodový milkshake 500 g
5 / 2x
Strašně navoněné a příjde mi sladké, protože nesladím kávu ani čaj
Recenze produktu: Reflex Nutrition 100% Native Whey čokoláda 1.8 kg
5 / 3x
Příteli chutná. ???? zatím spokojenost
Recenze produktu: Extrifit CFM Instant Whey Isolate 90 čokoláda 1 kg
5 / 2x
Asi to bude dobrý, až ochutnám.
Recenze produktu: Extrifit 100% Instant whey 80 jahoda 2 kg
5 / 7x
Dobre se rozpousti.
Recenze produktu: Extrifit 100% Instant whey 80 čoko/kokos 2 kg
5 / 7x
chut'ově vyborné

Produkty z kategorie 100% whey proteiny jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších produktů jsme seřadili kategorii 100% whey proteiny. V kategorii 100% whey proteiny najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.