
PharmDr. Pavel Horký, Ph.D.
Dobrý den,
bude třeba se poradit s lékařem - ortopédem o dalším postupu. Pravděpodobně doporučí rehabilitační cvičení společně s ortopedickými pomůckami typu vložky do bot, podpatěnky, výstélky.
Pokud je přítomna bolest, pak lze užívat léčiva na bolest typu Diclofenac, Dexoket nebo Veral.
S pozdravem
Pavel Horký
Doporučené produkty
Doporučené kategorie
Podobné dotazy
Bolest v kotníku
BolestKloubyLékyNemoci a příznakySportZdraví a prevenceDobrý den,
V lednu jsem hrála volejbal špatně jsem dopadla. Druhý den ráno mě vazy v kotníku bolely až ke koleni a kotník začal otékat. Po několika dnech jsem šla na chirurgii. Tam mi k tomu doktor moc neřekl nechal to zavázat a dal mi berle. Po měsíci a půl mi berle odendal. |Dodnes mi ten kotník otéká a kotník mě bolí nejvíce při chůzi, ale i při ležení, sezení. Zkoušela jsem octové zábaly, chlazení, ale nic nepomáhá. Tak jsem se chtěla zeptat jestli s tím mám jít k doktorovi ( už k jinému ) a snažit se to vyřešit nebo to mám nechat být.
Děkuji za odpověď.
Oteklý palec na levé ruce
BolestKloubyLékyNemoci a příznakyPohybový systémSportZdraví a prevenceUtekl mi pes, no a při tom chytání jsem nechtěně dopadla na palec. Během chvilky mi otekl. Nevím co mám dělat. Ještě pořád nejsem doma, a zítra máme akci, kterou bych nerada zmeškala. Co bych měla dělat?
zobrazit odpověďNejnovější dotazy
Bolest konečníku
Zdraví a prevenceDobrý den
Prosil bych radu již delší dobu mě trápí bolest konečníku .Nevím jak to popsat přímo bolest bych neřekl spíše pálení ,nepohodlí,dikomfort možná i ta bolest ale není tak velká ,dá se snést ovšem je to značně nepříjemné.cítím to i když si vezmu třeba ibalgin.mám hemoroidy o tom vím občas mi dělají problémy ale nikdy takhle dlouho většionou to samo odezní po úpravě ale teď pořád nic.Většinou problémy nastanou chvíli po stolici a klidně pokračují celý den ,zlepšení nastává pokub nemám stolici nebo až večer po vykoupání v teplé vodě a přes noc až do rána-do další stolice je to celkem v pohodě.pak začíná znovu .trhlina to asi nebude nekrvácí ,ani není nic vidět.každopádně začal jsem používat faktu mast,úprava stravy ,vice tekutin atd.Nějaké rady co přesně to může způsobovat a co ještě můžu dělat aby se to zlepšilo .??
Ješťě napíšu že mývám býlí či průhledny hlen ve stolici ale nevím zda to souvisí s tímto problémem.Před dvěma lety provedena kolonoskopie a vše bylo v pořádku .děkuji za radu
Zeptejte se lékárníka
Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.





