mateřská
Vlastní obsah Nutrilon

Nutrilon má nový vzhled a inovované složení, kvalita ale zůstává

Kojení je pro miminko tím nejlepším startem do života. Když ale maminka z nějakého důvodu už nemůže kojit, přichází na řadu náhradní kojenecká výživa. K té se dostaneme i v okamžiku, kdy mateřské mléko už nestačí pokrýt potřeby děťátka. Jednou z nejoblíbenějších výživ je Nutrilon, který dbá na kvalitu a chce dětem poskytnout jen to nejlepší.

Jak přejít na nový Nutrilon Advanced 2

Krmení

Dětská výživa a nápoje

Vhodnou dětskou výživu vybírejte především podle věku vašeho miminka. Některé kojenecké výživy jsou vhodné pro děti již od narození, jiné až od určitých měsíců. První příkrmy jsou určené již dětem od ukončeného 4. měsíce. Vhodnější je začít se zeleninovými příkrmy.
 
Product image

Kendamil Premium 1 DHA+ 6 x 800 g

Můžete mít zítra3 135 Kč

Nutrilon 3 Advanced 6 x 800 g

Můžete mít zítra2 499 Kč
Dárek: Hami BIO ovocný příkrm s ananasem, 6+ 190 g jako DÁREK!
Dárek: Pilulka Premium zdarma

Bayby Elektrická odsavačka mléka BBP 1010

Můžete mít zítra
1 390 Kč
1 259 Kč
Dárek: Pilulka Premium zdarma
xsxsx

Kojenecká mléka

Nejpřirozenější výživou pro miminko je kojení, protože mateřské mléko je to nejlepší, co vaše děťátko potřebuje v prvních měsících života a svým složením je nenahraditelné. Obsahuje důležité živiny, minerály i esenciální mastné kyseliny nezbytné pro jeho zdravý růst a vývoj, především mozku. Zároveň obsahuje vysoké množství vitamínů a látek podporujících imunitu dětí.
 

Počáteční mléka

Pokračovací mléka

Batolecí mléka

Juniorská mléka

Nutrilon

Nutrilon Advanced

Objevte nejnovější inovaci mlék Nutrilon Advanced, speciálně vyvinutou pro Podporu imunitního systému a normálního vývoje. Tato inovovaná receptura je navíc bez palmového oleje.

Objevit

Počáteční kojenecká mléka

Počáteční kojenecká výživa je určena novorozencům až do 6. měsíce života. Výrobci nejčastěji označují tato mléka číslicí „1“.
Používá se jako náhražka mateřského mléka v případech, kdy maminka nemůže kojit. Kojenecká mléka se svým složením i nutričními hodnotami podobají mateřskému mléku, proto není třeba mít obavy, že kojenec bude strádat. Kojenecká mléka zároveň obsahují nezbytné vitamíny, minerály a probiotické látky, které posilují imunitní systém a přispívají ke zdravému růstu.
 
ddd

Pokračovací kojenecká mléka

Tato kojenecká mléka jsou určena dětem od 6. měsíce. Označována jsou většinou číslicí „2“. Pokračovací mléko už by nemělo sloužit jako jediný zdroj výživy, nejčastěji je vhodné začít ho podávat společně se zahájením příkrmů. Ovšem není nutností okamžitě přejít s úderem šestého měsíce na mléko pokračovací, vhodnější je ještě nějakou dobu pokračovat s mlékem počátečním. Pokračovací mléka jsou zároveň obohacena o železo, jod a zinek, případně vitaminy A, D, E a C.
 
hh

Batolecí mléka

Batolecí mléka bývají nejčastěji označena číslicí „3“, popř. „4“, „5“ nebo junior a jsou určena pro děti od 10. nebo 12. měsíce, tedy pro starší kojence a batolata. Díky vyvážené porci živin, vitamínů a minerálů zajišťuje mléka pro miminka správný vývoj a růst. Mnohá mléka pro novorozence obsahují živé probiotické kultury, podobné těm z mateřského mléka. Tato mléka již mohou být ochucena vanilkovou nebo jinou příchutí.
 

Kendamil Premium 3 HMO+ duhové XXL balení 1 kg

Můžete mít zítra578 Kč
Dárek: Pilulka Premium zdarma
Akce: Výhodnější cena v mobilní aplikaci
Product image

Sunar complex 3, 6 x 600 g

Můžete mít zítra1 614 Kč

Nutrilon 3 Advanced 6 x 800 g

Můžete mít zítra2 499 Kč
Dárek: Hami BIO ovocný příkrm s ananasem, 6+ 190 g jako DÁREK!
Dárek: Pilulka Premium zdarma
§§

Juniorská mléka

Juniorská kojenecká mléka jsou určená od 24 měsíců a na obalu značena číslicí „4“ nebo „5“.
Aby byl přechod z batolecího, či mateřského mléka co nejsnazší a vaše miminko novou stravu dobře snášelo, vyberte si kvalitní juniorské mléko s obsahem vitamínů a minerálů, které je přizpůsobeno potřebám mléka pro větší miminko.
 

Podpořte zdravý růst dětátka

Děti potřebují pro svůj zdravý růst a vývoj jídelníček, který se od toho „dospěláckého“ liší. Například pro správný růst kostí potřebuje vaše dítě 7× více vitamínu D na kg tělesné hmotnosti než vy. Vyzkoušejte mléčnou batolecí výživu od 2 let – HiPP 4 Junior Combiotik.

 Koupit

xsxs
ggg

Mléka se speciální úpravou

Existují speciální mléka, která myslí na děti se specifickými obtížemi, ať už je to časté ublinkávání, sklon k alergiím nebo zácpy.
 
cdcd

Kendamil – Přírodní a plnohodnotná výživa z Velké Británie v prémiové kvalitě

Kendamil se řadí mezi špičku v kojenecké výživě. Obsahuje plnotučné mléko od volně pasoucích se krav v panenské příroděoblasti Lake District v severozápadní Anglii. Mléko od lokálních farmářů je zpracováváno tradičním způsobem a uchovává si veškeré nutriční hodnoty, jako jsou vitamíny a živiny, včetně vápníku a bílkovin, potřebné pro výživu a správný vývoj dětí. Kromě toho obsahuje i 22 prospěšných aminokyselin potřebných pro fungování zdravého organismu.

Kendamil
Product image

Kendamil Premium 1 DHA+ 6 x 800 g

Můžete mít zítra3 135 Kč

Kendamil Premium 3 HMO+ duhové XXL balení 1 kg

Můžete mít zítra578 Kč
Dárek: Pilulka Premium zdarma
Akce: Výhodnější cena v mobilní aplikaci

Kendamil Premium 2 HMO+ duhové XXL balení 1 kg

Můžete mít zítra578 Kč
Dárek: Pilulka Premium zdarma
Akce: Výhodnější cena v mobilní aplikaci

Kendamil Premium 4 HMO+ duhové XXL balení 1 kg

Můžete mít zítra578 Kč
Dárek: Pilulka Premium zdarma
Akce: Výhodnější cena v mobilní aplikaci
Product image

Kendamil Premium 3 HMO+ 6 x 800 g

Můžete mít zítra3 135 Kč
dede

Dětské láhve se savičkou

Láhve pro děti byly navrženy k podávání mateřského mléka kojeným dětem. Umožňují miminku pít jeho vlastním přirozeným způsobem. Dudlíky u lahviček jsou vyrobeny z velmi jemného a odolného silikonu, latexu či kaučuku.
 
Avent Natural

Avent Natural – podpora přirozeného přisátí

Většina dětských láhví je uzpůsobených tak, aby se do bříška miminka nedostával vzduch, a napomáhají tak snižovat výskyt kolik. Vyzkoušejte lahev Natural od Philips Avent, která umožňuje přirozený způsob krmení z lahve. Spolu se širokým dudlíkem ve tvaru bradavky, navrženým tak, aby se dítě přirozeně přisálo, jedinečným designem okvětních lístků, který zajišťuje měkkost a pružnost dudlíku a s inovovaným antikolikovým systémem představuje dosud nejpřirozenější způsob krmení z láhve.

 Koupit

ddd
Dětské kašičky

Mléčné kaše

Mléčné dětské kaše jsou bohaté na obiloviny, vitamíny a minerální látky, důležité pro správný vývoj miminka. Při výběru se vždy orientujte podle nejnižšího doporučeného věku dítěte pro konzumaci daného příkrmu.
 
Dětské kaše

Nemléčné kaše

Nemléčné kaše neobsahují kravské mléko, tudíž jsou vhodné i v případě alergií. Jsou lehce stravitelné a obsahují cenné živiny. Mohou sloužit jako chutný oběd nebo vydatná večeře a jsou ideální variantou pro co nejpřirozenější přechod z tekuté stravy na kašičku. Jedná se o vhodný příkrm i při kojení.
 
Dětské kašičky

Dětské BIO a bezlepkové kaše

BIO a bezlepkové kaše jsouideální pro děti s citlivým zažíváním. Tyto kaše jsou z organické přírodní mouky – rýžové, kukuřičné a jáhlové. Jsou nutričně vyvážené obohacené o vitamíny a minerály s obsahem cukrů pouze z ovoce, které je součástí kaše.
 
Dětské kaše

Kaše Kendamil

Kendamil příkrmy jsou nejlepší způsob, jak poskytnout vašemu dítěti vyváženou stravu, tak aby co nejlépe prospívalo. Sortiment dětských rýžových a cereálních kaší je vyroben z plnotučného mléka, některé jsou obohaceny o ovoce. Dětské kaše jsou bohaté na obsah obilovin, které děťátko zasytí a důležitým faktorem je, že jsou dobře stravitelné. Jsou ideální při ukončeném kojení, mají jemnou texturu a neobsahují vejce.

Kendamil kaše
sss

Dětské svačinky do ručičky

Menší svačinky v praktickém balení v podobě kapsiček jsou určeny zejména na cesty, ať už na procházky s kočárkem nebo na delší cesty autem. Skvěle padnou do dětské ručičky a vám ušetří spoustu starostí kolem.
 
Salvest

Dětské příkrmy Salvest

Kombinace lahodných BIO ovocných pyré je výtečným způsobem, jak doplnit vašemu mrňouskovi denní příděl ovoce, a ještě mu dát něco navíc.

Objevit

Svačinka plná ovoce

Hami, malá praktická svačinka plná zdravého ovoce. Hami ovocné kapsičky jsou: – bez přidaného cukru (obsahují přirozeně se vyskytující cukry) – nejsou zahuštěné přidanými škroby – jsou bez konzervantů a barviv – všechny jsou bez lepku

Hami
Sunar kapsičky

Sunar do ručičky

ovoce speciálně pěstované pro děti: pěstováno přímo pro malé děti a projde až 530 testy – baby kvalita: na suroviny používané pro jejich výrobu jsou kladeny přísnější kvalitativní požadavky – bez přidaného cukru: dobře vyzrálé a přirozeně sladké ovoce

dedede
Dětské sušenky a křupky
Stejně jako dospělí, i malé děti od určitého věku chtějí mlsat sladké i slané. Čokoládky, sušenky, křupky a jiné dobroty. Které jim ale dopřát, aby přemíra cukru neměla za následek nadváhu a problémy se zoubky? Myslete na jejich zdraví a dopřejte jim vhodné BIO sušenky, které jsou méně škodlivé a dokonce mohou být i zdravé. V nabídce naleznete celozrnné keksy pro děti, sušenky z rýžových chlebíčků, ovocných oplatek či z máslových a mléčných sušenek. Všechny dobroty pro vaše děti jsou bohaté na vápník, železo a mnoho vitamínů. Ovšem krom nízkého obsahu tuku, jsou také velmi chutné a pro zdraví dětí prospěšné.
 
wdw
Příkrmy

Dětské příkrmy

Příkrmy a přesnídávky je možné podávat již od ukončeného 4. měsíce věku děťátka, kdy si vytváří vlastní jídelníček. V nabídce naleznete ovocné, zeleninové a masozeleninové, ovšem nejvhodnější je začít s podáváním zeleninových příkrmů a až poté nasadit slaďoučké ovocné. Od dalších měsíců děťátka můžete podávat i masozeleninové příkrmy a různá dětská menu.
 

Zeleninové

Ovocné

Masozeleninové

cefef
čaje, šťávy a nápoje pro děti
Čaje, šťávy i instantní nápoje pro děti prospívají zdraví vašeho potomka. Některé druhy čajů pomohou dětem při bolení bříška či při nachlazení. Jiné jsou vhodné pro dodržování pitného režimu během dne.
 
dede

Šťávy

xsxsx

Rozpustné nápoje

cdcd
Příslušenství pro přípravu dětských jídel
Příprava pokrmů a přesnídávek pro nejmenší pro vás bude hračka s chytrými pomocníky, kteří usnadní práci každé mamince! Ať už potřebujete připravit přesnídávku, nebo uvařit děťátku oběd, parní hrnce, mixéry a další příslušenství vám s tím hravě pomohou. Navíc chutně, zdravě a rychle.
 
cdcd
Dětské stolování
Každé dítě potřebuje své vlastní nádobí. Přichází první stolování a s ním i potřeba odolného nádobí, které vydrží nejeden pád na zem a zároveň dítě upoutá a motivuje k samotnému jídlu. V naší nabídce najdete široký výběr misek, příborů, hrníčků a dalších potřebných věci k prvnímu usednutí ke stolu.
 
Dětské stolování

První příbory

První stolování

Hrnečky pro první doušky

První stolování

Bryndáčky a slintáčky

Bryndák chrání oděv dítěte při jídle před znečištěním. Na výběr máte z látkových bryndáků či plastových bryndáků, které jsou snadno omyvatelné. Slintáček je určen malým kojencům, kteří často slintají či ublinkávají.

cdcd
První stolování
Dětské jídelní židličky

Dětské jídelní židličky

Moderní jídelní židličky pro děti mají mnoho podob, ať už jde o klasické stoličky, nebo přenosné podsedáky, které snadno umístíte na libovolnou židli. Většina stoliček je více-bodových, vybírat můžete z plastových či dřevěných.

Dětská výživa a nápoje
Dětská výživa a nápoje

 


Autor článku

Michaela Mikušová
2020-01-31