Mandle - Pro dospělé (1 produktů)

Není ořech jako ořech. A mandle je tomu důkazem. Jedná se totiž o pecku plodu, podobně jako u meruňky. Na rozdíl od jádra meruňky je ale mandlová pecka nejen jedlá, ale i dobrá a zdraví prospěšná.

Co obsahují mandle a proč je (ne)jíst

Mimo to, že …

Zobrazit více

Není ořech jako ořech. A mandle je tomu důkazem. Jedná se totiž o pecku plodu, podobně jako u meruňky. Na rozdíl od jádra meruňky je ale mandlová pecka nejen jedlá, ale i dobrá a zdraví prospěšná.

Co obsahují mandle a proč je (ne)jíst

Mimo to, že jsou mandle výborným pomocníkem pro posílení nervové soustavy a snížení únavy, obsahují také hodně vitamínů, vápníku a hořčíku. Jsou bohaté na protein, ale i zdraví prospěšné tuky, které pomáhají snižovat cholesterol. Pro naše tělo jsou velkým přínosem, podporují svalovou hmotu, snižují napětí a pomáhají při depresích.  

Máme ovšem dvě skupiny mandlí - sladké a hořké. Ty hořké obsahují toxické kyanogenní látky, které pro člověka nejsou ve větším množství bezpečné. Nemusíte se ale bát, v balení oříšků, který pořídíte v běžném obchodě na tyhle „hořčáky“ nemáte šanci narazit.

Kolik lidí, tolik chutí

Mandle u nás pořídíte ve všemožných úpravách, na které si jen vzpomenete. Pokud upřednostňujete čistou ořechovou chuť, určitě vás nezklamou mandle neloupané, loupané, blanšírované, pražené nebo ve formě mouky, která je ideální třeba do pečení. Máte rádi výraznější chutě? Potom by pro vás mohly být tím pravým ořechovým uzené mandle. Všem milovníkům sladkého uděláme radost mandlemi v čokoládě, cukru nebo obalené ve skořici.

Zákazníci hodnotí nejlépe řady Snäksy, Wolfberry a Mixit. Nejlépe hodnoceným produktem je Wolfberry Mandle loupané 500 g.

Mandle - Pro dospělé - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Mandle - Pro dospělé ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Mandle - Pro dospělé lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Farmland Mandle loupané 1000 g
5 / 2x
přesně to co jsem si představovala
Recenze produktu: Farmland Mandle loupané 500 g
5 / 1x
Super produkt, kupuji pravidelně!!!
Recenze produktu: Natu Mandle plátky 200 g
5 / 1x
Ve směsi méně rozinek
Recenze produktu: Allnature Mandle v hořké čokoládě 500 g
5 / 1x
místo mandlí v čokoládě byly v balení kešu v čokoládě
Recenze produktu: Farmland Mandle natural 200 g
5 / 2x
Skvelo chutí . . .
Recenze produktu: Allnature Mandle loupané pražené solené 500 g
5 / 2x
ok
Recenze produktu: Allnature Mandle Raffaello 1000 g
5 / 5x
Perfektní.
Recenze produktu: Allnature Mandle Raffaello 250 g
5 / 5x
s nazvem rafaelo to ma spolecne jen kokos a mandli, jinak nic
Recenze produktu: Snäksy Mandle Natural 500 g
5 / 7x
Velmi dobré.
Recenze produktu: Najtelo Mandle loupané 500 g
5 / 9x
Chutné

Produkty z kategorie Mandle jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Mandle jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. V kategorii Mandle najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.